Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki kedveli az erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki kedveli az erotikus tartalmú beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

Ha kedveled, miért?


Ad valami pluszt?


Szoktál a pároddal is csevegni?


Egyáltalán, igényelheti valaki ezt, egy kapcsolatban?


Megcsalás, ha valaki ezt, nem a párjával éli meg?


Ki, mit gondol erről?


Nem történeteket várok és én sem vagyok partner benne, csak felötlött bennem a gondolat. egy kérdést olvasva.


2019. szept. 20. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos van

Szamomra szánalmas

2019. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megcsalás csak fizikai kontakt. Az hogy levelezel max egy görény leszel tőle... De nem csalód még ezzel
2019. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Én kedvelem, de csak a hozzám közel álló emberekkel...a párommal is rendszeresen szoktuk csinálni.
2019. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis megcsalás. Nem csak az a megcsalas ha mást d*gsz meg. Ha az én párom beszélgetne így egy másik lánnyal akkor mehetne útjára :)

Egyébként párommal szoktunk így beszélgetni, múltkor pl elutazott 3 hétre, akkor már jó volt egy kicsit ilyenre atvaltani. Meg jobb volt amikor azután hazaért és letamadtuk egymást.

2019. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Látom, megoszlanak a vélemények, de egy kicsit, mindenkivel egyetértek, a privátosakkal is.


Szerintem, ha vágyfokozásként indul egy kapcsolatban, hogy mire hazaértek, vagy találkoztok, amolyan, előjátékként, lehet benne izgalom és vágy...


De, hogy csak erotikus beszélgetésbe elegyedjen valaki neten... Azt, valahogy nem tudom megérteni.

Még, ha vizuális típus is és beleéli magát valaki...

Mi a jó benne? Ott vagytok a monitor két végén, felizgult állapotban, de meg nem érinthetitek egymást, ki nem elégülhettek... Akkor mi a jó?


A tudat, hogy valaki figyelt rád, vagy mi?


Ha meg idegennel csinálja valaki, akkor szerintem is megcsalásnak minősül, ha volt kontakt, ha nem.


De, aki szereti az erotikus beszélgetéseket idegennel, nem akartam megaérteni, csak érdekelne, hogy mi benne a "varázs"?

2019. szept. 20. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én férfiként gyakran vágyom ilyesmire idegen nőkkel, pedig párkapcsolatban élek. Mindenképp van valamilyen pszichológiai oka. Érzékenység illetve önértékelési probléma lehet a háttérben. Figyelemre vágyik az ember, fontosnak érzi magát abban a felfokozott hangulatban. Idegennel meg pont azért akarja csinálni, mert tudja, hogy ott sokkal többre lesz értékelve, mint amilyennek ő látja magát, hiszen a "túloldalon" a meg nem mutatott , de vágyott tulajdonságokat/testrészeket stb.. csak elképzelni tudja a "másik fél", és azt általában tökéletesnek képzelik el.


40F

2019. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm a válaszod!


De a figyelmet és a felfokozott hangulatot, miért nem a pároddal éled meg, vagy próbálod megélni?


Vagy, az önbizalomhiány ide, vagy oda a "vadászat" izgalma ad egy plusz löketet?

2019. szept. 20. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Szintúgy mint a 6# os. És igen ad egy pluszt. F.
2019. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sokan kedvelik, de mindenki másért. S nincs vele gond addig amíg nem veszi át az igazi, élő szex helyét. Ha csak "párhuzamosan" történik, avagy amíg nincs élő szex addig teljesen normális, nem okoz gondot a szexualitásban.

Az emberek többsége megcsalásnak veszi, te mit szólnál hozzá ha a párod idegen pasikkal szexchatelne, vagy kamerázgatna a tudtodon kívül?

2019. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, amiért könyvet olvasni is szeretek. Gondolatban történik az egész, csupán egy fantázia, olyan, ami neked a tökéletes, és senki nem ítél el, hisz csak a fejedben játszódik le, úgy alakítod, amilyen kedved éppen van.


Régebben szerettem erotikusan levelezni, mert számomra nagyon izgató. Bizony legtöbbször ismeretlenekként kezdtük, és volt, akivel később megismerkedtünk személyesen is.

Ilyet csak akkor csináltam, mikor nem voltam párkapcsolatban, vagy az akkori párommal, ha ő is vevő volt rá.



Igen, igényelheti ezt valaki, például én is igényelném, akár elő szóban is, de a párom nem igényli, így vele nem szoktam/nem is lehetne ilyet csinálni. És ez teljesen rendben is van így, mert mindenki külön személyiség. Ezeket az igényeimet teljesen jól kielégítem az erotikusabb tartalmú könyvekkel, és a gondolataimmal.


Úgy gondolom, igen, megcsalás. Nem fizikai, hanem lelki értelemben. Nem teszel ilyet azzal, akit igazán szeretsz.


22/L

2019. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!