Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha én lányok terén nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én lányok terén nem a minőséget hanem a mennyiséget nézem? Azért a nagyon csúnyákkal énsem csinálok semmi,20f de elvégre a luk az luk

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes,ha a luk az luk,akkor ha én nem vagyok egy világszépe,miért nem találnak meg engem is az ilyen gondolkodású egyének már 30 éve? Erre ha valaki tud egy jó választ...
2019. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nalam is van egy also hatar, de aki szimpi az johet, mind1 hany eves, hany kg.
2019. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Első, olyan a természeted....te nem feleségnek, hanem rögtön anyósnak születtél!
2019. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Az elsö válaszoló nem anyósféle,hanem 30 éves de mindegy.
2019. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Köszi, négyes, de láthatóan nincs sok eszed. Ki mire születik, ő egyszerűen erre a szerepre predestinálva (eleve elrendelve) jött a világra.


De köszi, szólok majd, ha segítség kell számtanból.


A hármas

2019. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#1: azért mert a 'bárkivel lefeküdni' alatt azt értik h bármelyik fiatal, nem túl alacsony, nem túl magas nem túlsúlyos, nem rovidhaju, nem csunyaarcu, nem csunyatestu lánnyal lefekudnenek, ami az osszes nonek kb 10-20%-a max
2019. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket ugyan nem zavar, a partnereiddel viszont legyél olyan jó, hogy nem csapod be őket, nem hitegeted hanem megmondod nekik előre valószínűleg csak szex lesz, kapcsolat nem. S használj óvszert :)
2019. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
Nem az ezzel èn is így vagyok màr egyszer èlünk ki kell hasznàlni míg fiatal vagy
2019. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
5: mekkora g... vagy...
2019. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"de elvégre a luk az luk"


mint ahogy te sem vagy több egy átlagos senkinél, úgy egy nő is csak egy luk.

Ha neked ez jó, csináld, végülis sok hajléktalan ember is tudatosan akar hajléktalan lenni, szóval te is azt csinálsz az életeddel, amit akarsz

2019. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!