Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartod kielégítőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod kielégítőnek a kapcsolatodban a szexuális együttlétek mennyiségét?

Figyelt kérdés
Akár házasságban élsz,vagy barátod esetleg szeretőd van,megvagy elégedve az együttléteket illetően? Itt arra gondolok hogy a heti egy vagy még ritkább alkalmakat mennyire tudod elviselni,vagy tolerálni.
2018. ápr. 22. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként napi szinten igényem van rá, de még olyan nőt nem találtam aki passzolna hozzám ezen a téren.
2018. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában hetente 2x szexelünk... Nekem ez kevés sajnos...
2018. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is heti egy alkalom van átlagban ami nőként nekem kevés, pedig általában a pasik szoktak panaszkodni.
2018. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon kevés szeretkezéssel is elvagyok (nem vagyok prűd meg ezazamaz, csak nem ekörül forog az életem), ő napi többször is csinálná. Ha szexelni akar sokat, szexeljen mással, nem zavar vagy ilyesmi. Ő a férfi.
2018. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!