Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon csak roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon csak roma csajokat lehet találni?

Figyelt kérdés
Mármint oké a fővárosban biztos nagyobb a merítés, de például tolna megyében ahol lakok, nem találok a rosszlányokon egy normális csajt se.
2019. szept. 20. 14:32
 1/7 Nikszike ***** válasza:
70%
Rosszlányokon nem is fogsz találni normális csajt, hiszen benne van a lap nevében hogy azok a rossz nők! :D Természetesen a cigók vallanak inkább ilyen munkát, ehhez még a 8 általános sem túl sok.
2019. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom te hogy vagy vele de nekem a szép roma lányok is nagyon bejönnek. Neked mi a kifogásod?
2019. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Tolnában eleve kevesen hirdetnek
2019. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs kifogásom, tényleg vannak szépek, de roma lányokat ingyen is megkapok itt a környéken.

Ha már fizetek az olyan legyen mint egy finom süti.

Én is meg tudom csinálni de a cukrászdában lévő nem csak finom de szép is

2019. szept. 20. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokon lévő nőket összehasonlító egy cukrászda süti kínálatával eléggé merész és bátor dolog kedves kérdező
2019. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ama legősibb mesterséget általában nem a többdiplomás, jó anyagi körülmények között élők választják - hanem ennek pont az ellentéte. Ennek megfelelő lesz a "minőség". Bp-n sem sokkal jobb, de itt nagyobb a választék = nagyobb esély, bár ettől még ugyanúgy egyszerű "ürítés" szimpla üzlet, nem több.
2019. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is feleségnek valót keresek. De ha tud valaki egy jó nőt vidéken földön maradt árakkal akkor az ne tartsa magában
2019. szept. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!