Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tud valamit tenni "a hirnevéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud valamit tenni "a hirnevével" egy videós lány akivel lefeküdtem és faképnél hagytam utána? Azt mondta tesz róla hogy rossz legyen nekem

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Tarkón kéne lőni aki ilyen beképzelt :D
2019. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt az? 😶

Egyébként nem...semmi hatalmuk nincs az ilyen gyökereknek.

2019. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Bish Bharbie volt az, tuti. 😂😂
2019. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem teljesen értem a kérdést. Most akkor ő egy Youtuber, és majd egy vlog videóban téged szét akar alázni, vagy mi? Amúgy tanuld meg, ha nem tetszik egy nő, vagy ráuntál, akkor úgy kell alakítanod, hogy neki menjen el a kedve tőled, de semmiképp ne te szakíts vagy hagyd faképnél, mert a nők bosszúja nagyon kínkeserves tud lenni. Sokan nem tudják csak úgy elfogadni/feldolgozni, hogy őket koppintotta le egy pasi, és nem fordítva.
2019. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
3mas 😂😂😂😂😂😂😂
2019. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát eléggé köcsög voltál, hogy csak úgy leléptél. Megérdemelnéd, hogy szarrá szopasson
2019. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki volt az? :D
2019. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Megerdemelned ha bunkon viselkedtel. Bar nem derul ki a leirasodbol h mit takar az h fakepnel hagytad vagy h mit beszeltetek meg elore stb

Egyebkent nem tud mit csinalni. Ha nyilvanos lejaratokampanyba kezd ugy tudom a youtube nak is jelezheted es letiltjak a videoit, vagy fel is jelentheted becsuletsertes ragalmazas v barmiert amit elkovetne. Szoval nem lesz ebbol semmi nyugi

2019. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!