Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítás utáni első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni első szex valaki mással? Volt rossz érzésetek előtte vagy utána, vagy eszetekbe jutott közben a volt párotok? Milyen volt?

Figyelt kérdés
21/F

2018. jan. 7. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
volt rá példa, hogy már másnap lefeküdtem egy sráccal és nem jutott eszembe az exem
2018. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt mindjárt gondoltuk.
2018. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Volt, mert akkor még hiányzott... aztán idővel tökéletesen elmúlt :).
2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Előtte volt némi rossz érzésem, de még bennem volt a düh és a csalódottság is, amit okozott. Alatta/utána már minden rossz érzés elszállt. Fantasztikus volt és megkönnyítette a felejtést is.
2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, másfél hónap telt el (ez volt életemben a leghosszabb idő, hogy nem szexeltem). Nem idegennel, hanem egy régebbi exemmel. Közben nem volt rossz. Utána sírógörcsöt kaptam. Soha 1 szakítás sem viselt meg annyira, mint az, pedig tkp én szakítottam.
2018. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elment az eddigi legnagyobb szerelmem Hollandiába, mint kiderült, ő valójában nem is érzett irántam semmit... a mai napig is hiányzik. utána pár héttel volt egy srác, akivel "alakult" valami, de igazából csak el akartam felejteni az előzőt (természetesen sikertelenül). le akart velem feküdni, de amikor lehúzta volna a nadrágomat, sírógörcsöt kaptam, nem akartam, hogy hozzám érjen más. hamar véget is vetettem a dolognak ezzel a pasival, mert képtelen lettem volna szeretni.. azóta se volt senkim, még csak nem is feküdtem le senkivel. most már azért nyitott lennék mással szexelni, meg egy új kapcsolatra is, de akkor még esélytelen volt.
2018. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több éves kapcsolatot zárt le exem. De kellett ez a lépés, mert utólag belegondolva fokozatosan múltak el az érzések mindkettőnk felől. A szakítás után 1 hét telt el, és lefeküdtem egy évekkel ezelőtt megismert férfival. Akit már régóta kívántam és ez a szakítás megadta a kezdő löketet. Bár lehet volt a lépésemben egy kis düh és csalódottság, de nem gondoltam exemre sem előtte, se közben, se utána.


23 N

2018. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lett volna?


Mondjuk az első szex szakítás után másfél évvel, azzal a férfival történt, akivel már az eljegyzést tervezzük. :) Szóval nem valami random arccal egyéjszakás során.

2018. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!