Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 3-4x masztizok ez normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 3-4x masztizok ez normális? N

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

En 1 heten max 2x.

32/f

2019. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én heti 3-5

40n

2019. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk nem gond, de áruld el miért nem kerítesz egy pasit aki rendszeresen rendbe tenne? ;)

42f

2019. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, h én is. Mi lenne ezzel a baj? Remek feszültség oldó, meg amúgy is saját magamnál jobb társaságot eddig még nem találtam... :D
2019. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális - ilyen a libidód, egészségedre! A maszturbáció nem bűn, sőt hasznos mert megismered, felfedezed a saját testedet, reakcióidat (és még kellemes is).

Az előttem szólóval egyetértve, azért próbáld partnerrel is, az még kellemesebb :)

2019. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális dolog. Mindenképpen menj el vele fül-orr-gégészetre
2019. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én napi 10-szer is simán. Nem a mennyiség a lényeg, hanem hogy érezd jól magad és érje el a célját. Ha van kivel csinálni, akkor ez a szám csökken, nyilván. Csak az a baj, hogy állandóan kanos vagyok, így szex után is kiverem, ha a csaj nembírja tovább.

25F

2019. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!