Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte egy napot sem bírok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte egy napot sem bírok ki a párommal való szex nélkül, hiába masztizok, ez normális? N25

Figyelt kérdés
Tehát amikor reggel felkelünk főleg, akkor nagyon megkívánom... szinte mindig rá is ugrok :D Ha a reggel kimarad, akkor viszont délután szinte már feszült vagyok hogy mikor érzem már magamban... amúgy más pasikat nem kívánok, nem vágyom a félrelépésre, viszont konkrétan az ő illatára, hajára, arcára meg a kuki látványára nagyon beindulok ( pl akkor is amikor pisilni látom). Ez normális? Szerencsére ő is szereti a szexet, bár neki a heti 3 szerintem elég lenne... nekem viszon kb heti 6 kell.
2018. nov. 14. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Mit kezdjünk ezzel az estimesével?
2018. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mese... néha sajnos feszültséget kelt bennem 1 nap kimaradása is. Nem érzem teljesnek a napom ha nincs aktusunk
2018. nov. 14. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Én se nagyon értem,hogy mi a kérdés...

Normális,igen

Jó éjt

2018. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ilyet 16-17 évesen szoktak inkább kérdezni..Most kezdtél nemi életet élni?
2018. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A régi párjaimmal elég volt heti 2-3 alkalom is. Most viszont kicsit aggódom, hogy függő/ nimfomán lettem. Ezt honnan tudhatom?
2018. nov. 14. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ő az első pasid, vagy mi?

25 évesen már ennél kicsit másképp áll az ember a szexhez

2018. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha nimfo lennél, nem állapodnál meg egy pasi mellett

Nem heti 6 alkalomra vágynál, hanem napi 6 alkalomra

Üdv

Egy gyógyulófélben levő nimfomán

2018. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem nimfó vagy,csak szerelmes.
2018. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"amúgy más pasikat nem kívánok"


igazából ez egy elég nagy probléma, konkrétan beteges. de ezt leszámítva nincs baj

2018. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem egészen normális. Mármint az, hogy heti 6 alapból nem baj. De az, hogy ha kimarad egy, azt nem bírod ki. Az már nincs rendben. Ki kellene birni egy napot egymás nélkül. Ez már függőség. S a függőséged tárgya a párod.

Az normális, hogy kívánod a szexet, de az nem jó, ha nem bírsz ki egy napot sem! (Már azért sem mert bármikor közbejöhet, mi miatt nem tudtok együttlenni.)

2018. nov. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!