Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Send me nudes csak kreatívan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Send me nudes csak kreatívan?

Figyelt kérdés

Lányok, van bármilyen duma amivel egy idegen pasi rá tud venni titeket arra, hogy küldjetek ilyesmit ?


Ami annyira vicces vagy kreatív hogy azt mondod na jó megérdemel egy képet ?


Tudom nem olyan lányok vagytok veszélyes ami az internetre felkerül blabla. Nem a karótnyeltek véleményét kérdezem hanem normálisakra akik belegondolnak hogy arc nélkül nem lehet gond belőle :D



2019. szept. 20. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, voltam már olyan hülye, hogy felizgult állapotomban, képet küldtem.


Egy ügyes férfi, rá tud arra érezni, hogy egy nő, mikor gyenge és mikor kapható.

2019. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó, de idegenekről beszélek.


pl.:Random addolok embereket snapchaten és csak úgy ráírok valakire ilyen céllal

2019. szept. 20. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez esetben, szerintem, csak akkor érnél el célt, akit et izgat.


De lányok közt, szerintem nem sok van.

2019. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egyszer volt olyan, hogy dumáltam egy pasival, és felhozódott hogy van egy kiskutyája. Mondtam neki fényképezze le, lefotizta, én meg írtam hogy olyan könyörgő szeme van a kutyának. Ő írta hogy tudod miért könyörög? És küldött egy képet amin a kutya tart a szájában egy papírt, és rá van írva hogy send me nudes. Ezt annyira kreatívnak találtam, hogy küldtem neki:D
2019. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez tényleg ötletes volt !! :D
2019. szept. 20. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha csaj lennék én is küldenék a kreatív pasiknak, csak nem magamról igazi meztelen fotót 😈
2019. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is küldtek ilyen képet de azon "send me rezsiutalvány" volt
2019. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Szóval aki nem küldözget full idegen gyökereknek pucér képet az egyből karótnyelt?:D

Na mindegy, ezen túllépve válaszolok a kérdésedre: engem nem kreatív dumával lehet rávenni ilyenekre, egyszerűen csak izgatónak kell hogy találjam a pasit és kész.

2019. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Kért, kért, kért... hát küldtem neki egy méteres farokról. Még ő volt felháborodva, de mire...?
2019. szept. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez jó , tetszik
2019. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!