Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan pasi akihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan pasi akihez nem lenne szabad vonzódnotok, de alig bírtok magatokkal ha rá gondoltok?

Figyelt kérdés
Miért tiltott a pasi? Ami belefér itt anonim és izgibb infó az jöhet. Privátban is szívesen olvasok történeteket :).
2019. szept. 20. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Par oraval volt felteve ugyanez a kerdes. Nezd vissza oda miket irtak:)
2019. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos van.

Azért tiltott, mert jóval idősebb nálam. Az apám is lehetne, de nem tehetek róla, h vonzódom hozzá.

Szexwltem már vele, ami nagyon jó volt, de ő többet szexnél nem akar, én meg lehet h igen.

2019. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzőm nagyon bejön, de a szemében még kislány vagyok. Amúgy nem tetszenek az idősebb pasik, ez egy nagyon nagy kivétel...
2019. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Van. A pasim legjobb barátja.

Eszméletlenül izgató! Az a szerencsém, hogy korrekt pasi, nem nyúlja le a barátja nőjét - holott megtehetné:)

2019. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Anyám munkahelyén nemrég vette át a cégvezetést a fia, aki hihetetlenül jól néz ki, meg bejön mint pasi. Anyám főnöke, szóval nagyon nem kéne vele kezdeni, de már flörtölgettünk, hívott ide-oda, ennek ellenére eddig mindig elutasítottam, mert nem lenne helyes, hiába nagyon az esetem.
2019. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Munkakapcsolatban vagyok egy külföldi sráccal (fontos ügyfelünk a cég, ahol ugyanazon a területen dolgozik) és kb. 1,5 éve a közös hobbi kapcsán privát beszélgetésekbe is bonyolódtunk, ami nem maradt abba. Olyannyira belelendültünk, hogy rengeteg személyes dolgot (család, múlt stb.) és képet is megosztunk egymással, és nem egyszer szexuális irányba is elmegy a társalgásunk. Személyesen csak egyszer találkoztunk, de ha rá gondolok, szinte megőrülök a vágytól.

Hogy miért tiltott? Mindkettőnknek van párja, nekem kisgyerekem is.

2019. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apukám barátja. Gyakran van nálunk, mindig nedves leszek ha látom. Elképzelek vele dolgokat, de ez ennyi is marad a korkülönbség miatt.
2019. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, de házas vagyok.
2019. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van, de házas.
2019. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házasok vagyunk, csak nem egymással. Nem feküdtünk le és már nem is fogunk.
2019. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!