Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fejezzem ki a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezzem ki a barátnőmnek a mellei megsimogatására irányuló igényemet?

Figyelt kérdés
Pl. megkérdezzem tőle: megsimizhetem a cicijeidet? Vagy nyíltabban kérdezzem: megmarkolászhatom a dididet? Vagy énekeljem el a Pákó-féle dalt (Add ide a didit, a didit add ide...)?

2019. szept. 21. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Vagy csók közben simizd meg.

B-szkiba barátnöd!

2019. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 he84 ***** válasza:
78%
Kicsit fura lenne megkérdezni, mert lehet hogy nem értené, hogy miért kérdezed, amikor nyilván megteheted együttlét közben. Tehát nyilván legyél bátrabb és együttlét közben, vagy kicsivel előtte gyengéden próbáld meg, majd nézd reakcióit és aszerint cselekedj tovább. Megenni vélhetően nem fog ezért.
2019. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A pákó féle dal nekem jobban tetszene. Főleg akkor ha befestenéd magad feketére és amikor előadnád már fekete lennél!
2019. szept. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy már elmúltam 14.
2019. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az #1-es leírta, ehhez nem rigmusok, meg kérdések kellenek, hanem egy csók előtte és közben. Sok sikert! :)
2019. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi töketlen van manapság.

Mit kell ezen kérdezni?

Szépen ràlehet térni a simogatàsra egy hosszas csók közben. Érezni fogod hogy ha nem tetszik a lànynak.

2019. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Ez teljesen természetes dolog, csak odamész és megfogod. Nem szögesdróttal akarod korbácsolni miközben szart kenegetsz szét az ercán...
2019. szept. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még ennyit sem tudsz?

És csodálkoztok, h miért az idősebb pasikhoz vonzódunk.

Csók közben kezd simogatni. Előbb a hátát, karját majd a melleit.

Azt is leírjuk h d*gd meg?

L

2019. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, aki a barátnőm annál úgy érzem, hogy a melleihez hozzá érhetek...ha zavarná nem lenne az, vagyis nem sokáig, jézus még ha egy lány barátról lenne szó.
2019. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez durva! Azt sem tudjátok hogyan érjetek egy nőhöz. Ezért van ennyi incel pasi meg 30 éves szűz fiúcska. Semmi férfiasság. Neked, kérdező, még is van barátnőd ( szerintem nem sokáig),te vagy a kivétel,aki erősíti a szabályt. De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Nem kell megkérdezni!
2019. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!