Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs szex akkor azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex akkor azért legalább orál legyen, nem? Miért fura ez a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja, hogy neki heti 3 elég. Eleinte persze minden nap szexeltünk, de most már nem akarja annyit, nekem viszont minden napos szex a tuti, de ha szex nincs akkor legalább legyen nyalakodás szopás:)

Lehet cska elhúzta előttem a mézesmadzagot és addig akarta csak a szexet amíg biztosnak nem érezte a kapcsolatot?

Mióta nem szexelünk eleget, más nők is érdekelnek. Nem igazán érdekli, hogy nekem kevés a heti pár alkalom..



#szex #férfi #nő #kell a szex #jó a szex:D
2019. aug. 15. 15:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igy normalis. Amikor egyszer kétszer nem volt kedvem szexelni de tudtam hogy a volt párom szeretett volna akkor kézzel vagy szájjal lerendeztem
2019. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

“Nem igazán érdekli, hogy nekem kevés a heti pár alkalom..”


Téged érdekel, hogy neki elég?

2019. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, mert nekem nem elég. Szexelni akarok van csajom, de ő visszautasít, milyen már ez? Mintha büdös volnék, vagy valami..
2019. aug. 15. 15:52
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Talán nem egyezik meg a libidótok és azért! Nem gondolod?!

Ha meg alapból nem kiványja épp a szexet, akkor azt sem, hogy leszopjon.

Ha nem tetszik, keress mást. S majd ő is megtalálja, akivel összepasszol.

2019. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy leszopjon.. hanem azt se hagyja, hogy én nyaljam vagy mondjuk romantikázzunk. De mondom, amíg nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk addig mindennap volt szex!
2019. aug. 15. 15:56
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
“Nem érdekel, mert nekem nem elég” Gyerek vagy. Kapcsolathoz fel kell nőni és idomulni egymáshoz. Ha nem megy, addig keresgélj, amíg nem találsz magadnak megfelelőt. Mondjuk ilyen gyerekes, önző és éretlen gondolkodással sok szakításban lesz részed.
2019. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

5. Ha nem kívánja a szexet, akkor a nyalást sem fogja.


Amúgy nem passzoltok. Vagy a barátnőd tényleg csak megfogni akart, mit tudom én, nem ismerem.


De ha ennyire kell a szex minden nap. Ami neki meg nem. S te ezt nem bírod ki. Akkor minek vagy vele?!

2019. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező...

Egyszerű gagyi példa de ez a mindennapos szexre is igaz...


Nézd Szeretem a krumplis tésztát mert finom,jól esik ,jól lakok vele és könnyű elkészíteni.

DE heteken,hónapokon éveken keresztül MINDENNAP krumplistésztát enni nem buli és egy idő után nekem se lenne ínyemre a krumplis testa csak forogna a számba le se bírnám nyelni a falatot..Sőt már szerintem az undor is elkapna ....



Ugyan ez a helyzet a szexel..egy idő után csömört kap az ember ,nem fogja kívánni, nyűg lesz , ha a párjára néz inkább hány ingere lesz

.. olyan érzése is lehet hogy csak a teste kell neked hogy üríts bele mindennap és ez Libidó csökkentő önbizalom csökkentő... főleg ha még hisztizik is a pasi miatta ...


26N

2019. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ja, jó. Akkor értem, köszi.

Hát így inkább szakítok vele. És aztán akkor nem is megyek majd hosszú kapcsolatra, ha nem lehet szexelni, akkor nem jó ez az egész.

Furcsa logikátok van nektek nőknek, de így már egyértelmű, hogy nem kell kapcsolat mert az kevés szex. Köszi azért, mostantól akkor mindenkit csak inkább megdugok, meg nem is akarok szerelmet se, tök kamu akkor az is. És még mi használjuk ki a nőket! Hát persze:D

2019. aug. 15. 16:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

9. Keress szexkapcsolatokat. Vagy nyitott kapcsolatot, akkor barátnőd is van, de mással is lehetsz.


De neked inkább azt javasolnám, dugj végig minnél több ribit, hogy rendesen kielégülj.

2019. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!