Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt más is aki későn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is aki későn kezdte a maszturbálást?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam/hallottam, hogy sokan 10 éves kor előtt már maszturbáltak, míg én 15 voltam mikor először kezdett el érdekelni a dolog, illetve akkor masztiztam először. Azelőtt is tudtam hogy mi a maszturbálás, de valahogy sosem érdekelt annyira hogy ki is próbáljam. Most vagyok 18, már rendszeresen masztizok, illetve csináltam egy pár dolgot fiúval(ettől függetlenül még szűz vagyok) és szoktam kivánni a szexet/masztit, rendesen benedvesedek stb, szóval nincs az hogy azért mert később kezdtem ne lenne szexuális étvágyam.

Félre ne értsetek, nem "ítélek" el azért senkit mert hamar vagy későn kezdte, csupán kíváncsi vagyok hogy vannak-e itt ilyen "későnérőbb" típusok.


2019. szept. 21. 13:19
 1/2 érdeklődő35 ***** válasza:
67%
Igen
2019. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít későnérőnek? Én 14 évesen kezdtem
2019. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!