Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire mondható egészségesne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mondható egészségesnek, hétköznapinak, általánosnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
...az a fétis, ha egy nő vonzóbbak, férfiasabbnak tart egy olyan pasit, aki visel olyan kiegészítőket, mint a derékszíj és a karóra, illetve a nyakkendő, és ha egy pasi nem visel övet, azt például kimondottan férfiatlannak tartja? Más is van ezzel így?

2019. szept. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ebbe semmi extra nincs. Egyszerűen csak azok a pasik jönnek be neked akin azt látod hogy az eleganciát képviselik. De egy gyári melóson ritkán van nyakkendő. Max alkalomadtán ha olyan eseményen vész reszt
2019. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Mennyire mondható egészségesnek, hétköznapinak, általánosnak?" Annyira, mint a DD kosaras mell-őrület.
2019. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én így vagyok egy kollégámmal aki gyűrűt hord férfiként.

Nem eljegyzési gyűrű, csak egy csimpla gyűrű.

Annyira bejon..

2019. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szimpla*
2019. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi gon. d

Nekem is bejönnek a férfiasabb öltözékek. Nyakkendő, ing, sportzakó

L

2019. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!