Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon mi értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon mi értelme van annak, amikor az együttlét alatt sok pasi azt írja, hogy "ez maradjon a mi titkunk", meg hogy "úriember ilyenről nem beszél"? Egyáltalán mennyire mondható az úriembernek, aki neten hirdetős nőkhöz jár?

Figyelt kérdés

1. Szerintem egy úriember vagy nem jár, vagy hogyha mégis, akkor valami elit, luxusprostihoz megy, amelyik nem 20.000/óra.


2. Normális ember nem fekszik le egy ilyen ágyába, hanem házhoz hívja. Hazai pálya, tisztaság, stb.


Mit gondoltok?


2019. jún. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén? Magasról leszarom.
2019. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van 7+ milliárd ember a földön. Most szerinted hányféle ember van. Valakinek, aki tőled különböző, nyilván nem fogod megérteni, hogy milyen rugóra jár az agy.


1. és mit csinálnak a csúnyább, csóróbb emberek, akiknek nincs senkijük, vagy az otthoni az még gázabb? Volt egy sztori az Abszurd történetek című könyvben a lecsúszott csávó lát egy hirdetést, amiben a lelket el lehet adni az ördögnek. Rászánja magát, hogy megteszi, felhívja a számot, lebeszélik a találkát. Megjelenik egy ördög, de hát nem olyan, mint amilyennek a sötétség fejedelmét képzelte, szakadt, zsíros hajú, a patája töredezett, ápolatlan. Szólt az ember: -Nem ilyen ördögre számítottam".

- Amilyen a lélek, olyan az ördög, na lássuk az üzletet. xdddxdx


2. Jaja nem fekszel bele az ágyába még a "luxus" lányoknak sem (40ezer +/óra), de megb-szni azt lehet, értem a logikád.

Másik oldalon meg az áll, hogy kifigyelhetik, hogy sok értékes holmid van, nyilván tudják a pontos címed, könnyebb bármit kitalálni, lenyúlhatnak valamit stbstb.



Ízlés kérdése.

2019. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én eleve nem értem azt sem aki odakommentel, amúgy voltam már több ilyen csajnál, egyik ágyába sem feküdtem be, általában vagy a zuhany alatt, vagy a falnál intezem el őket.
2019. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontosak az értékelések, hiszen segítenek a választásban. Viszont az ilyen "ez maradjon a mi titkunk"-nak semmi értelme, mert pont a lényeg marad ki. Az "úriember" ebben a helyzetben csak egy mondás. Sokféle ember jár prostikhoz, nem is hinnéd milyen sokan.


Én is voltam már pár helyen, de nem okozott gondot befeküdni az ágyba, előtte, utána úgyis fürdesz, és a nőknek is érdeke, hogy tisztaság legyen, az hoz bevételt, ha jó értékeléseket kap, és több vendége lesz. Házhoz én nem hívnám, nekem inkább itt fontos a titoktartás, hogy ne derüljön ki, de az értékelésben pedig érdemes kiemelni a részleteket is.

2019. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Idióták írnak ilyet.
2021. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!