Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora a terhesség esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Még augusztus 2-án este történt egy kis “akció”. A pasin boxer volt, én meg kézzel simogattam, de egy kicsit nedves lett a kezem. Aztán elmentem mosdóra és a papírt is azzal a kezemmel fogtam, majd töröltem ki pisilés után. Beparáztam. 2 tesztet csináltam azóta, negatívak. Mensi is megvolt, bár utóbbi 6 nappal hamarabb. De rendes mennyiség és állag. Viszont hasra nagyobb lettem, ez idegesít...nem látszódhatna még, ha egyáltalán terhes is lennék, ugye? Meg 2 negatív teszt plusz mensi....remélem csak hízás az oka. Tudom, beteges, de mennyi az esély?
2019. szept. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi
2019. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esély nulla. Ha terhes is lennél még nem látszana meg amúgy.
2019. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ennyire könnyen azért nem lehet teherbe esni.
2019. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Hany évesen vagy ennyire tudatlan ?

Menj és babázzál még ne nyúlj addig pasihoz amíg nem vagy tisztában alap dolgokkal

2019. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

En tenyleg nem akarlak bantani mint az elottem szolok , mert 1. Semmi jogom nincs hozza , 2 . Tudom hogy milyen amikor valami nagyon foglalkoztat es nem megy ki a fejedbol.


Hidd el , nem vagy terhes !! Teljesen mindegy melyik kezeddel mit csinaltal ,megha sperma is lett volna a kezeden , es ugy matattal volna a pinadnal meg akkor is nagyon csekely lenne az eselye hogy teherbe essel !!!! Ahoz azert legalabb be kell hatolni , az elovaladekban is vannak elo spermiumok tehat nem muszaj hogy a parod benned menjen el , de meg ha be is tette ( volna ) es tegyuk fel ,elovaladek kerult volna beled - a 2 negativ teszt akkor is arrol adna bizonyossagot hogy nem vagy terhes !


A vedkezest ajanlom a figyelmedbe ha ennyire felsz - amit meg is ertek !


A hasad ezer mas dologtol is fel lehet puffadva , es mivel magam is 23 hetes kismama vagyok ,megnyugtathatlak hogy az elso ( az elso babanal az elso 2 ) honapban nem latszik semmi !!! Nekem a 23. hetben sincs nagy hasam - elso baba - ilyenkor a hasi kotoszovetek meg nem engedik el magukat egyhamar ,ezert a Te esetedben 0 az eselye hogy terhes legyel es kizart hogy emiatt noljon a hasad.


Remelem sikerult megnyugtatni Teged !

Tovabbi szep Vasarnapot !

2019. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!