Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért késik a menstruációm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reghy kérdése:

Miért késik a menstruációm? Ma van 10 napja hogy késik, a terhesség kizárt mert 2 napja a teszt negatív volt. Amikor megkellett volna jönnie nyaraltam Londonban, Párizsba utána újra Londonba utána Romániába. Kimarad vagy késhet időváltozás miatt?

Figyelt kérdés

#menstruáció #terhesség #késés #teszt #Fogamzásgátlásmentes
2019. jún. 27. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót.Mikor csináljak új tesztet?Hány nap késés után a legjobb?Eddigi tesztemen azt írta hogy a nap bármely órájában 99%os igazat fog kiírni.
2019. jún. 27. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl hamar teszteltél.
2019. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat utaztál, lehet, hogy sokat stresszeltél és azért, de ezt nem hinném.

Viszont nincs kizárva a terhesség, igazán pontosat kb 14 naptól tud mondani a teszt, te nagyon korán csináltad. Ilyenkor még nem mutatja ki, ha igen. Egy 4-5 nap múlva tesztelj újra.

2019. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a teszt már első nap késes után kimutatja .
2019. jún. 27. 21:49
 5/5 anonim válasza:

Miért írjátok, hogy hamar tesztelt?

10 napja késik neki, vagyis kb a 24.dpo-n van!


Szerintem nem vagy terhes, bár van olyan ismerősöm, aki már 8 hetes volt, mire pozitív lett. Szerintem menj dokihoz, az a tuti.

2019. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!