Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagy hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy hátrány ha még nem volt barátnőm és nem is szexeltem soha szerelemből?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít, de nem találok rendes lányt, akivel lehetne közös programunk, meg akivel jókat szexelhetnénk. Eddig csak olyan lányokkal voltam akiket nem szerettem, csak tetszettek. Mert már nagyon vágytam a szexre és a semminél jobb. De szerelemből még sosem szexeltem.

Szertelmes sem voltam még igazán, vagy talán mostanában elsőször, de nem tudom hogy a lány mit érez irántam.


Ti szerintetek is késő hogy itt tartok ennyi idősen, már nagyon ki vagyok éhezve a szeretetre, lassan 23 leszek.


2019. szept. 23. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg nem késő normális kapcsolatot kialakítani. A csak szex megöli az ember lelkét és addig nem lesz hely a szívedben egy szerelemnek.

Ha madj szerelmes leszel akkor fogod tudno hogy óriási különbség van dugás és szeretkezés között.

2019. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bukta.
2019. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En meg olyanokkal sem szexeltem, akik tetszettek volna.


35F incel

2019. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!