Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előny vagy hátrány, ha egy...

Előny vagy hátrány, ha egy lány csak szerelemből fekszik le bárkivel?

Figyelt kérdés
Nekem a sorrend az a szerelem és ahhoz kapcsolódik a szex. Ergo érzelem mentesen nem feküdnék le senkivel. Ez hátrányt jelent úgy, hogy mostanában elég sokan a szexre mennek?
2015. febr. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent hátrányt.
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lánynak előny, a fiúknak hátrány.
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatra képzelném veled akkor előny,minden más esetben vagy nem érdekel vagy hátrány :D
2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előny!
2015. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátrány mert lehet szeretnél valakivel lenni, de annak ez nem pálya... és épp ezért előny is lehet, mert kiszűri azokat az életedből akikkel nem tudnál hosszabb távon együtt lenni.
2015. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elony mindenkepp
2015. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ez alap dolog kell, hogy legyen minden embernél.
2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:) Ez legalább kicsit megnyugtató. Sok pasi azt mondja, hogy cipőt se vesz meg próbálás nélkül, szóval kapcsolatba se megy bele szex nélkül. Illetve, hogy a szex is egy eszköz ahhoz, hogy szerelmes legyen valaki. Na nekem ez nem teljesen jön át...:/
2015. febr. 3. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen alap dolog, az hogy emberként viselkedsz, azért istenitsenek sokan akik már azt sem tudják hogy mi az az emberség?

és szerintem ez csak rajtad múlik, az hogy azt mondja neked néhány vadidegen ember, hogy ez hátrány, akkor elhiszed, és változtatsz rajta? vagy ha tudod hogy ez neked előny, akkor miért kérdezed meg?

2015. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az agyad hátrány.
2015. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!