Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátló mellett engedite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett engeditek ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fogamzasgatlot szedek és négy év alatt kétszer élvezett belém barátom. Én szeretném, mert jó úgy befejezni szerintem illetve persze neki is nagyon tetszett akkor. Jó lenne ha nem kéne azt figyelni hogy vegye ki időben.


Viszont nem meri, fél hogy baj lesz a vége. Természetesen nem szeretnénk gyereket.


Lányok, akik szednek tabit, nektek barátotok bennetek megy el?


Tudom hogy “csak” 99%-os védelmet biztosít ezért is kérdezem. Persze annál a lett alkalommal nem volt baj, viszont a jövőben sem szeretnénk.


Köszi :)


22L


2019. szept. 23. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedem igen.
2019. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
💧💧
2019. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a lényege a foggátlónak, hogy beléd élvezhet.
2019. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ertem hogy ez a lényege csak az orvos is mondta hogy nem véd teljesen ez sem. Barátom meg nagyon paranoiás hogy lesz valami. Múltkor mondtam neki menjen el bennem mondta jó de mégis kivette utolsó pillanatban pl.
2019. szept. 23. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi se merjük a barátommal. Annyi esetről hallani, hogy gyógyszer mellett esnek teherbe, osztálytársaimnak is így lett abortuszuk. Szóval inkább mi is gyógyszer mellett is a kivevős módszert alkalmazzuk.
2019. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
3-4 éve használok fogamzásgátlót. Soha nem lett probléma belőle, ha bennem ment el. Persze ott van az 1% kockázat, de egy stabil kapcsolatban ezt meg lehet oldani.
2019. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 100%-os védelem, el kell fogadni, még így is teherbe eshetsz, hogy utolsó pillanatban kiveszi.

Nyugodtan elmehet benned, annak az esélye, hogy bogyó mellett teherbe esel egy a millióhoz.

2019. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kapcsolatom volt, amikor tabiztam. Elsőben majdnem végig, másodikba csak az elején(1,5 év)

Mindig belémélveztek, amikor “védve” voltam. Úgy gondolom, hogy ha korábban nem volt baj, akkor később sem lesz, bár mi sosem gorcsoltunk ezen, mert az sokat ront az élményen.

Szerintem, ha korábban belédment és nem lett semmi, nyugodtan mehet többször is, csak járj el dokihoz, Szedd rendesen a gyógyszert és nem lesz baj :)

21/N

2019. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szedtem fogamzásgátlót igen minden alkalommal belém élvezett a párom nem lett semmi baj . 7 évig szedtem fogamzásgátlót

26N

2019. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valahogy megpróbálok beszélni vele, én is úgy vagyok vele hogy bár csak kétszer volt, nem volt semmi baj és szerintem rendben lenne. Persze utána bennem is volt ilyen kis paranoia hogy azért remelem megjön, de szerintem a legtöbb emberben megvan ez.
2019. szept. 23. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!