Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátló mellett engedite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett engeditek ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fogamzasgatlot szedek és négy év alatt kétszer élvezett belém barátom. Én szeretném, mert jó úgy befejezni szerintem illetve persze neki is nagyon tetszett akkor. Jó lenne ha nem kéne azt figyelni hogy vegye ki időben.


Viszont nem meri, fél hogy baj lesz a vége. Természetesen nem szeretnénk gyereket.


Lányok, akik szednek tabit, nektek barátotok bennetek megy el?


Tudom hogy “csak” 99%-os védelmet biztosít ezért is kérdezem. Persze annál a lett alkalommal nem volt baj, viszont a jövőben sem szeretnénk.


Köszi :)


22L


2019. szept. 23. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen alkalmazod a készítményt akkor megfelelő védettséget biztosít - erre találták ki, hamarabb fogsz villámcsapást kapni mint teherbe esni.

Nyugodtan eljuthat a csúcsra benned, de ha ennyire zavar, feszélyez titeket a nem kívánt terhesség attól még alkalmazhattok megszakítást gyógyszer mellett is. Nem ez a lényeg, hanem hogy addig mi történik, élvezitek-e mindketten az aktust.

2019. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tole ha rendesen szeded akkor vedett vagy. Teherbe esni amugyis csak a peteereskor tudnal ami ha akarnad se olyan egyszeru egyebkent. Sokak honapokig evekig probalkoznak. A tabletta mellett nincs peteeres, nincs menstruacio, kvazi ‘kikapcsol’ a mehed. Annak h teherbe ess nagyon nagyon kicsi az eselye, szinte 0. En js evekig hasznaltam mindig belem ment el a parom. Es nem is hallottam meg ismerosoktol se h tabi mellett estek teherbe. Ha van ilyen sztori az velemenyem szerint nem szedte rendesen. Elfelejtette kesobb vette be, mas gyogyszert is szedett de elfelejtette hogy amiatt a tabi nem vedi vagy hanyt es hasonlok
2019. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve szedek fogamzásgátlót, minden alkalommal belém élvez a párom, nem estem teherbe.
2019. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!