Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy egyáltalán nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy egyáltalán nem hiányzik a szex huszonévesen?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, a velem egykorú fiúk, lányok élete egy kis túlzással a szex körül forog. Néha tök hülyén érzem magam, ha feljön valami ilyesmi téma, mert én két éve nem voltam senkivel, és egyáltalán nem is hányzik.Előtte egyébként volt 2 komolyabb kapcsolatom (2 évig tartott mindkettő) meg 2 kis kaland. Nem volt rossz élményem vagy hasonló, egyszerűen nem hiányzik. Az hiányzik néha, hogy mellettem legyen egy férfi, de egyáltalán nem a szex miatt. Mondjuk ezt a fajta hiányt sem sűrűn érzem, annyira zsúfoltak a napjaim, hogy többnyire nincs időm rá, hogy eszembe jusson.

Önkielégíteni amúgy szoktam, nem napi szinten, de azért gyakran.

Baj van velem, hogy ennyivel beérem, és nem hiányzik jelenleg az életemből a szex, de még egy férfi sem annyira, mint "kéne"?


2019. szept. 24. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért majd lehetőleg ne az egész életed kösse le az a munkád, amid most van. (Vagy nem tudom, miért zsúfoltak a napjaid, de azért ne legyenek sokáig azok.)
2019. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, egyénenként változó hogy ki mennyire igényli a szexet, és ez így normális, ahogy a fogalmazásodat olvastam, szerintem ezt neked nem is kell magyarázni, a baj szerintem azzal van ha ezt valaki nem érti meg.
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz. Te ilyen beállítottságú vagy
2019. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:
93%

Nekem se hiányzik...

Belegondolsz hogy mennyi energiát ölsz bele hogy elcsábítsd a lányt és mikor kiélveznéd a gyümölcsét akkor kiderül hogy nem is akkora durranás...

Fene érti ezt

Sokkal jobb dolgokra is el lehet b***szni az időt szerintem...

2019. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak egy csodálatos örömteli dolgot vonsz meg saját magadtól. Fizikailag egészséges vagy, kívánod a szexualitást (ld. rendszeres önkielégítés), de valami tudatosan, vagy tudat alatt (ez legtöbbsör csalódástól/becsapástól történő félelem) blokkol abban, hogy partnerrel is élvezd.

Nem törvényszerű, hogy a szex rossz legyen, sőt odaadó, figyelmes, hozzád illeszkedő partnerrel a legjobb az egyik legjobb dolog a világon!

2019. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó neked én meg állandóan kívánom főleg ovulációkor. És amikor nem tudunk találkozni a fiúmmal akkor nagyon rossz.
2019. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyanez annyi különbséggel hogy fiú vagyok és szűz. Am én is 23. :D
2019. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 40 évesen meg már nem.

De amúgy sosem voltam oda érte , azt hittem jobb lesz.

Mondhatni csalódás volt így meg hát ami nem esik jól azt nem fogom erőltetni.


F

2019. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ezt hívják aszexualitásnak. Ki ilyen-ki olyan. Ez senkire nem tartozik. Vannak ennél durvább dolgok. Pl, ha valaki meleg.
2019. okt. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!