Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy vki huszonéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vki huszonévesen jön rá, hogy a saját neméhez is vonzódik?

Figyelt kérdés
Ugyanis mostanság érdekelnek dolgok fiúkkal is, de már gondoltam arra is, hogy egyszerűen csak kíváncsiság van bennem. Vékony, átlagos srác vok. Van barátnőm is, tehát még az se lehet, hogy nincs senki.

2012. ápr. 29. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy előbb is érezte, hogy vonzza a saját neme, csak elnyomta magában, nem vett róla tudomást.
2012. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát a rengeteg félreérthető műsortartalom ,ami kb csak azt nem mondja a képedbe hogy "dug meg a hozzád legközelebb álló veled azonos neműt (a közelit méterben kell érteni,nem érzelmi alapon)" Most dívik a bisexualitás meg a homokozás. Divat majom.
2012. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat.
2012. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg hol lehet szintén kezdőket találni?
2012. ápr. 29. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő meleg huszonéveseket?
2012. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akárhol. Neten, társkeresőn, melegbárban.


Azt viszont ne csináld hogy titokban félrekúЯsz, mert az nem túl korrekt dolog. Szakíts vele vagy ha nyitott az ilyesmire, beszéljétek meg egy nyitott kapcsolat szabályait.

2012. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem
2012. ápr. 29. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos a 2. válaszolónak van igaza.
2012. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát érdekes kérdés ez.

Magadban kell ezt tisztázni előbb.

Persze lehet hogy talán a lány társadnak nem felelsz meg csak igazán vagy ő neked.És ezért gondolsz tán ilyen dologra?

Bár ettől lehet hogy az is vonz téged?Nincs kizárva.

Volt már valamilyen kapcsolatod komolyabb?

Előbb azt kellene tisztáznod magadban hogy megfeleltél-e a szerelmednek illetve miért is jutott ez eszedbe?

2012. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen jöttem rá! Átlagos családból származok, a kiváncsiságom addig fajult, hogy belementem egy kapcsolatba 2 évig tartott velem egy nemüvel... elötte volt barátnőm voltak alkalmi kapcsolataim lányokkal. Szóval próba szerencse egyszer él az ember XD Lehet ha kipróbálod undorodni fogsz tölle és soha többé eszedbe se jut! 22/meleg/fiu
2012. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!