Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igen, lábfétises fiú vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen, lábfétises fiú vagyok (lehet utálkozni), azért kérdezek ilyet, és azért itt, nem pedig az orvosi kérdéseknél. Szóval. Lányok! Van köztetek olyan, aki le szokta venni a zoknit a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
(Tehát nem a harisnyát, amit ugye muszáj, hanem a zoknit, amit elvileg nem.)

2019. szept. 25. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig le veszem a zoknit. Tini köröm óta járok nődokihoz sose jutott eszembe magamon hagyni. Elsőknek is mikor mentem mondta a doki ,hogy alulról vegyek le mindent a felső maradhat . A zokni is alul van így logikus volt ,hogy azt is le kell venni

N

2019. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom óta
2019. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Combfixben megyek, azt nem kell levenni.
2019. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsátom, nem a kérdésre fogok válaszolni, leginkább azért, mert férfi lévén nem járok nőgyógyászhoz.

Ugyanakkor nem értem miért utálkoznak sokan, mikor szóba jön a lábfétis. Azt gondolom egy teljesen ártalmatlan dolog. A férfiak szempontjából nézve, van a nőn még egy testrész a mellein, a fenekén és a punciján kívül, ami izgatja az embert.

Persze mikor valaki betegesen csinálja ezt, az zavaró lehet. Mondjuk házibuliban szagolgatja a levetett női lábbeliket, vagy egy utazásnál teszem azt a vonaton az ülése mellé felrakott lábat mindenképpen megpróbálja megérinteni, szaglászni. De ha valaki csak nézi és gyönyörködik az ápolt lábakban, azzal az égvilágon senkit nem bánt meg. Mert az a helyzet csak olyan lábra kíváncsi egy lábfetisiszta is, ahol mind a láb, mind a ,,gazdája" egy igényes nő.

2019. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 2 és mezítláb mész végig a rendelőn? Vagy visszabújsz a cipőbe, és a vizsgálószéknél lerúgod?


# 5 minden szavaddal egyetértek. igen, van még egy testrész. ugyanakkor ez egyfajta nyomorúság is, mert sok az üres ácsingózás, vágyakozás…

2019. szept. 25. 10:09
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Ezen a lábfétis dolgon azok recsegnek, akiknek csúnya vagy ápolatlan lábfeje van.

Volt már vagy 50 nőm, soha nem volt belőle gond.

Persze nekik szép lábuk is volt.

2019. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A Robin Cook-könyvekben is mindig kihangsúlyozottan mezítláb vannak a nők a nődokinál, tuti, hogy a szerző is lábimádó.
2019. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Meztéláb jobban át lehet élni a kiszolgáltatottságot, csupaszabb az ember, aki esetleg szereti az ilyet. Már egy zokni is rengeteget "öltöztet".
2019. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok , igen ,mezítláb És nem végig a rendelőn hanem bent az orvosnál . Nem kint a rendelőben kell vetkőzni
2019. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jaj. Ezt valahogy sejtettem. Úgy értettem, a vetkőzőfülkétől/paravántól a doki szentséges közelségéig…
2019. szept. 25. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!