Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők/asszonyok! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok! Mennyire szeretitek a meztelenül átélhető kiszolgáltatottság, kitárulkozás érzését?

Figyelt kérdés
És aki igen, vajon bevallja a párjának?

2019. szept. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki mellett biztonságban érzem magam igen . Alap hogy őszinte vagyok a párommal,partneremmel
2019. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érzek ilyet, a párom teljesen természetes, hogy lát meztelenül. Egy friss kapcsolatban, mikor ismerkedik a két ember egymás testével van ilyen, de én nem vallom be, úgyis tudja.
2019. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretem. Számomra ez egy olyan dolog, ami nagyon erős bizalmat feltételez, mivel szégyenlős vagyok és gátlásos. Aki mellett ilyet merek tenni, abban mélyen megbízom és nagyon szeretem.

Ha lenne most párom, természetesen bevallanám neki.

2019. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én átélném veled.
2019. szept. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 4 mármint kivel?
2019. szept. 28. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Átélnéd, mi? Aztán ha valaki tényleg rád ír, jöhet a hiszti, hogy jaj, zaklatnaaaaak… (Amúgy nem kell egy egyszer használt Converse csuka? 43-as, rám nagy.)
2019. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!