Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik megerőszakoláspár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik megerőszakoláspártiak! Titeket miért izgat?

Figyelt kérdés
Megerőszakoltak már titeket és rájöttetek, hogy élvezetes vagy csak fantáziáltok róla, és mikor elképzelitek felizgultok? Írjátok le, ha megtörtént esetről van szó mi hogyan történt, ha pedig vágyálom azt, hogyan képzelitek el, mi tetszene, milyen mértékben és körülmények között elfogadható nektek? Mivel elég intim részletek is előkerülhetnek, nyugodtan válaszoljatok privátban. Életkort is írjatok! Ja, és csak érintettek válaszoljanak! Semmi szükség partvonalról bekiabáló prűd megjegyzésekre, sem feminista fiúcskák védőbeszédére.

2019. febr. 24. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Csak mint szerepjáték izgat.


Akit megerőszakoltak szerinted élvezte?

Ne legyél már hülye!

2019. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem erőszakoltak meg.Azt nyilván nem élvezném de fantáziálni, esetleg egy szituban eljátszani ezt egy olyan pasival akit ismerek, és vonzódom hozzá az nagyon izgi lehet.


Én úgy képzelem el h előre megbeszéljük, h ezt a szitut játszuk most el. Ahogy eljön hozzám, és kinyitom az ajtót azonnal befogja, leragasztja a számat. A vállára rak, és bezárja az ajtót kulccsal. Bevisz a szobába, én rugkapálok, ellenkezem. A Férfi letépi rólam a ruhát, és próbálja szétrakni a lábam, h végre berakhassa. Én nem engedem, ezért megfenyeget h ha nem fogok neki engedelmeskedni akkor.....

Élvezem ha megalázkodhatok egy férfi előtt, vagy h tárgyként kezel, és dominál felettem.



És még folytathatnám.


De ez csak szerepjátékként izgat.



22L


Priviktől kíméljetek!

2019. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Na ez még engem is felizgatott pedig lány vagyok...

Nyugi, nem írok! :)


Engem is maga a dominancia izgat benne, de ehhez maximális bizalom kell.

2019. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
En egy dominans szemely vagyok az eletben, de mikor a haloszobai dolgokrol van szo szeretem, ha valaki atveszi az iranyitast.
2019. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem erőszak volt az első

És nem nem izgat hogy újra megtegyék

De a durvább dolgokat szeretem hajhúzás, Folytogatás,pofozás

N

2019. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha a másik fél is akarja, az már nem erőszak...
2019. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Velem megtörtént. Hatalmas trauma volt. 14 évesen átélni, nem kívánom senkinek.

Talán rossz helyen keresgélsz. A nemi erőszak bűncselekmény. Ha izgat a dominancia, akkor rosszul tetted fel a kérdést. Ezt senki se élvezi,amikor olyan ér hozzád, akit nem akarsz...

2019. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
engem nagyon fiatalon erőszakoltak meg, most 18 vagyok. Nem élveztem nyilván, viszont sokat gondolok vissza rá kevert érzésekkel.
2019. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Milyen sok aberrált nő van! 😂
2019. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Engem is felizgat, sokszor elképzelem, persze mindig valami vonzó pasival.

Párkapcsolatban is próbáltam már párszor(néha jól esett a szeretkezések után:D)

Tényleg olyan emberrel érdemes akiben megbízunk.

2019. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!