Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit gondoltok arról, hogy egy fiú hány évesen kivánja meg elöször a puncit? Nyilván amikor még eleve nem kaphat de már legszivesebben nyalná ujjazná?

Figyelt kérdés
értelmes hozzaászólásokat kérnek ha lehet

2019. szept. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez aztán szépen meg lett fogalmazva
2019. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence83 ***** válasza:
97%
Figyelem lányok értelmes hozzászólást vár!
2019. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit gondolnak a lányok v. mit sem, kb. 12-14 éves korban szoktak a férfiak a p...nára gondolni "úgy" (szexuális célból). Van akinek kicsit korábban, van akinek kicsit később. Mindegy mi az út eleje a lényeg, hogy a közepe-vége egyenes legyen :)
2019. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én 14 voltam, a férjem 15, az ölébe ültem és azt mondta, hogy lehetne akármi is :D nem volt, de éreztem, hogy felállt neki. Biztos, hogy készen állt rá :D ezen kívül szerintem amikor elkezdi érdekelni a másik nem, az változó. Ma már mások a fiúk is, lányok is. A lányok korábban érnek, a fiúk pedig a testiség hiánya miatt később hangolódnak a lányokra. Enyém 12 múlt (fiú) de nem látom jelét annak, hogy bármi érdekelné azon kívül, hogy jó lenne már anya szerelmesnek lenni :D én már 9 évesen felfedeztem magam, mint skorpió kislány … ez az élet. Azóta is a férjemmel vagyok, és családtípus miatt is változhat a gyermek megítélése, felfogása, stb. A vérmérséklet az már más téma. nálunk anno az osztályban volt 7.-ben olyan fiú, aki azt mesélte, hogy tanulás közben délután 5ször kiveri :O gyakorolt, hát Istenem! Remélem kicsit segítettem, de erre nincs helyes válasz.
2019. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem kb. 7 évesen kért meg hasonlo koru fiu, hogy mutassam meg neki. Megmutattuk egymásnak de semmi "akcio" nem volt, csak láttam, hogy kezd felállni neki és nagyon markolászta magának.
2019. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Privátot nem írok, igen, felvilágosítottam a gyereket (mindenről), sőt ők már előtte az iskolában is hallottak olyat, hogy na :D biztos tabu, mert mi sem beszéltünk a saját dolgainkról a szüleinknek, de nem zárkózunk el itthon a szex említésétől, tehát nem vagyunk prűdek, még nevetgélünk is közösen, ha olyan van … Nem is szeretném egyébként tudni, egészségére, ha úgy van, de én még nagyon kisfiúnak látom, és nem elfogultságból, mert mi biztatjuk, hogy a lányoknak udvaroljon, stb.
2019. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es és 6-os vagyok, visszaolvastam a mit írtam, Jézus! Nem vagyok 9 éves korom óta a férjemmel :D Az külön gondolat akart lenni :D
2019. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!