Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelek jelentik azt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek jelentik azt egy pasitól hogy tetszik neki egy csaj de nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Áll a farka próbálja takarni és rák vörös lesz a feje ha lánnyal össze akad a tekintete
2019. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe és azonnal látod, nem kellenek "jelek". Egyébként mindegy is mik a jelek, ha nem kezdeményez akkor abból nem sok minden fog kisülni.
2019. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kerüli a tekinteted, de nagyon. Ha mégis meg mer szólítani, akkor hülyeségeket beszél össze-vissza. Csak valami ürüggyel mer közeledni, akkor még elég összeszedett tud lenni, de ahogy nyíltabban kéne lépnie, vagy totálisan beég vagy inkább elmenekül. Elvörösödik.


Ismertem ilyen srácot. Halálosan szerelmes voltam belé évek óta. Túlértékeltem, amikor a fent leírt módon elkezdett felém bénázni. Meggondolta magát, mert elkezdtek rólunk pletykálni. Szóval nem szeretett. De tudom, hogy tetszettem neki. Nagyon. Mert elmondta másnak. Nem mondta ki a nevemet, de körbeírt és az illető rájött, hogy rólam beszél és elmondta nekem. De most már mindegy, azóta eltelt 21 év.

2019. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!