Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány százaléka bukik kimondottan a kopasz pnára és mennyi a trimmeltre?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kopaszra gondolom 80-90, a trimmeltre kb 30, a kifejezetten szőrösre pedig 5-10%... a matek azért nem jön ki mert átfedések vannak, aki a kopaszt szereti abból van aki a trimmeltet is, van olyan aki mindhármat stb...
2019. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Komoly kutatás és reprezentatív felmérés előzhette meg a válaszod, kedves 1-es kommentelő... :)
2019. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, a trimmelt nekem azt a benyomást kelti, hogy megfelelési kényszer+ügyetlen csaj. Persze attól még tetszik. ^=^

Nekem nincs kifejezett zsánerem. Nem minden lányon áll jól ugyan az a szőrzet(hiány). Másrészt szeretem ha időről-időre változtatja.

30F

2019. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
A hamvas baracknak nincs párja! 37F
2019. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

4# " szeretem a barackot..szeretem a hamvas barackot"


Na melyik filmből van a részlet?


40n

2019. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

őszintén, ki a francot érdekli milyen a szőrzet odalent? Addig amíg rendbe van rakva és nem dzsungel, addig úgy kezeli ahogy neki tetszik.

Tudom, hogy vannak idősebb pasik akik csakis a pucérra gerjednek, de azoknak szerintem pedo hajlamuk van ha ez kell nekik

2019. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sertés ***** válasza:

A trimmelt nem, a bökős-borostás pedig NAGYON NEM!


Nekem a két szélsőség jön be igazán: vagy legyen teljesen kopasz és selymes (ez ritkán szokott sikerülni a lányoknak), vagy totális bunda. Mondhatni: "Télen szőrben, nyáron bőrben."

2019. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4


Pont az a trimmelés egyik lényege, hogy a frizura alatt lehet hamvas a barack

2019. szept. 26. 11:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 - az Ál/Arc című film John Travolta és Nicolas Cage főszereplésével.

De amúgy nem így van a mondat: "Barackot, imádom a húsos batackot."

[link]

2019. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

*barackot

(Telefonról írtam...)

Ja... és nem a 4-es voltam... ;)

2019. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!