Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha a pasitok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok arra kérne, hogy hízzatok egy kicsit azért, hogy szexibbek legyetek, megtennétek? Ha igen, mennyi lenne a legtöbb?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 09:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
4 eve elek kapcsolatban. Egy ilyen keres hangzana el hogy hizzak, mert tul vekony vagyok (ami igaz is, de egyszeruen nem tudok hizni, pedig rengeteget eszek) akkor szakitanek. Szakitanek mert ezekszerint ahogy vagyok ugy nem kellek (mar) nem vagyok szexi,vonzo stb. Es ne akarjon megvaltoztatni sem. Nem tudom neki hogy esne ha mondanam hogy szedjen magara tobb izmot! Verig sertodne minden pali. Vagy hogy nagyobb penisze is lehetne mutesse meg vagy barmi csak valtoztasson rajta. Vagy adjon le par kilot stb. Vicc!
2019. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

#11

Erös, öszinte kapcsolatban lehet beszélni róla, mitöl lenne (még) jobb a másikkal, nem démonizálva azt sem, mitöl találnád (még) szexibbnek a másikat. (azt csak nem várja senki, hogy éveken-évtizedeken át mindig mindent ugyanolyan vonzónak találjon a másiknak - persze sok kapcsolat így müködik, de rövid úton rá is állnak egy nagyon langyos takaréklángra)

2019. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
B+ ne velem beszelgess 12es. A kerdesre valaszolj -.-
2019. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#10

Erre térjünk vissza három gyerek és egy lakáshitel után (meg ha a férjed hájcsöcsei kezdenek nagyobbak lenni, mint a te melleid).


A farokmütét nöi megfelelöje amúgy a pinamütét, nem egy kis izmosítás, formásítás. Nem hiszem, hogy nagyon sok férfi sértödne vérig az utóbbi igénytöl (a legtöbb tisztában van vele, hogy jobban bejönne a párjának egy kicsit jobb kondival, csak hát az ember hajlamos könnyen belekényelmesedni az "így is elfogad"-ba)

2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy a farokműtétet nem tudom, hogy miért hozták fel az elhízás ekvivalenseként, nálam ez a "menj már el gyúrni, olyan vékonyka vagy" lenne a nő részéről, nem pedig a nagyobb lompos. Remélem felteszi valaki azt a kérdést, hogy "Fiúk, elmennétek gyúrni, ha erre kérne a barátnőtök?"
2019. szept. 28. 11:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez kérés nélkül is megy.Sajnos. :)
2019. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sertés ***** válasza:

Na ja, ez egy tipikus női kiforgató-nagyot mondó kommunikációs fordulat volt... Egyébként én rengeteg nőt hallok beszólni a pasijának, hogy: "sportolhatnál", "leadhatnál a pociból", "hagyd abba a sörözést", "ne egyél annyi húst", stb. Mind-mind azért szólnak be, hogy fogyjon a férfi, de az is igaz, hogy ezzel jót is akarnak a párjuknak, hisz senki sem szeretné, ha férje 40-50 évesen felfordulna infarktusban...


A farokműtét tökéletes ellenpárja a punci kisebbítő plasztikai műtét, amire -legyünk őszinték- sok hölgynek tényleg szüksége is lenen, mivel lusták/igénytelenek intimtornázni. Ennek ellenére, még egy pasiról sem hallottam, aki a tág punci miatt szólogatott volna be az asszonyának...

2019. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem, senki miatt nem fogok változtatni a testemen. Megdolgoztam azert hogy vékony, feszes testem legyen, nem fogok hizni csak azert mert a páromnak ugy jobban tetszenek. Ha az ismerkedési fázisban nem tetszettem ugy neki akkor nem kell velem ossze jonni.
2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Parancsszóra nem tudok hízni, de 3 kilónál többet nem szednék fel,mert mind a csípőmön landolna, ami széles így is.
2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Imadok jókat enni úgyhogy nem lenne nagy kérés tőle :))

100kg ig max


31N

2019. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!