Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy jól jöjjek ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jól jöjjek ki a szituból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok.

Növérem 23 éves és már 5 éve van barátja aki amúgy 28 éves úgymond már lassan családtag.

Egy ideje viszont már úgy érzem hogy nagyon nézz és mindig dicséri a külsömet hogy mennyire szép lány vagyok de eddig nem vettem annyira komolyan, de legutóbb voltunk bulizni nem volt ott növérem kettesbe kerültünk barátjával ezelött soha nem volt semmi de most kicsit többet is ittam talán kelleténél furákat kérdezett hogy szüz vagyok e még, aztán le is smárolt meg simizett bugyin keresztül ami isteni érzés volt,és elö is vette fülembe súgva hogy ez fog belölem nőt csinálni. De mondtam hogy én ezt nem akarom és elszaladtam, azóta is büntudatom van hogy miattam tönkremehet növérem kapcsolata, de megmondani nem merem mert volt mikor egyik barátnöjére ráment pasi az megmondta és utána nem hitte el neki és kiutálta meg család is bizik pasiban.

Másrészröl meg nagyon izgat ami történt és rendszeresen masztizok ahogy elképzelem, lehet hogy kipróbálhatnám vele titokban de félek több bajt okozna késöbbiekben.

Nem tudom mit tegyek.



2019. szept. 28. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondj el mindent részletesen anyukádnak ő majd segít
2019. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemled+
2019. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem miattad menne tönkre, ha elmondanád. A barátja viselkedik barom módon. (S nem kéne vele lennie a nővérednek.)

Az, hogy fölizgat a gondolat nem baj. Dr ha titokban lefeküdnél a nővéred barátjával, akkor egy hülye pitsa lennél. Tehát semmiképp se tedd.

2019. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a nővérednek. Ha nem hiszi el az az ő baja lesz
2019. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Döntsd el, mit akarsz, és utána ezt tisztázd a sráccal.

Így a legkorrektebb.

2019. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen hogy a fenébe hogy csak a nővéred palija van képben? a többi srácot elhajtod? a fickó lesmárol majd megfogja a pinád...és mivel te nem állítod le még a fszát is előrántja. na ekkor kellett volna izomból beletérdelni. ne legyél ócska ribi... vannak dolgok amik tabunak számítanak,a srác pedig tuti félrekefél. sőt! levarrja az anyukád is a nagyival együtt. persze ez a te döntésed. ha neked izgi,és ő kell cuppanj rá bő nyállal. egészségedre!
2019. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Szégyeld elmagad, majd ha forditva lenne vagy lesz, mit szólsz hozzá?

Berugva te is borzasztó bátor vagy és gátlástalan.

Miért nem választol egy szabad embert , főleg nem a nővéredét.

AMikor hasmenésed lesz állj fejen és intézd el magad.

2019. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kicsit gáz,gondolkodj!
2019. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmondanám...
2019. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mind a ketten szánalmasak vagytok!

A pasi azért mert a barátnője hugára is rámozdult, te meg azért mert nem állítottad le.

Ne gyere olyan kifogásokkal h biztos a pia miatt volt.

A legkevesebb ezekután amit tehetsz, h elmondod a nővérednek.

2019. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!