Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kijönni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kijönni egy ilyen kínos szituból?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam tegnap előtt. Este ugye beindultunk, es innen gondolom mindenki tudja. Mikor viszont az orális részhez értünk, valami rettenetes dolog történt. Komolyan azt hittem elsírom magam a fájdalomtól. Tehát mondom mi az ábra. Kedvesemnek a héten lett fogszabályzója. Most "próbáltuk ki" először, milyen a szopás fogszabályzóval. Nem féltem. Hátradőlten és élveztem. CSAKHOGY!!! olyan intenzíven szopott, hogy mikor hirtelen felrántotta a fejét, a felső fogsora belsején lévő kampók beleakadtak a MAKKBA, és kishíján letépték azt. Hu bsszameg, leírni is fáj...ömlott a vér mint állat, én ordítottam, a barátnőm is, és szaladt a fürdőszobába valami kodszerért. Miután kb fél óra után a verejtékezős hidegrázásos fájdalom csak mérsékeltté enyült, nekiláttunk hogy felmérjük a kárt. Meglepődtem mikor láttam, hogy CSAK egy kis részen tépte fel a makkot. A rengeteg vér miatt azt hittem letépte majd az egészet. Na és a lnyeg hogy muszáj elmennem orvoshoz, mert nem akar gyógyulni, hiaba fertotlenitettuk folyamatosan. Ugy voltam vele hogy majd begyógyul..csak azert mert..most ti oszinten hogy felelnétek arra a kérdésre hogy: Hogy történt az eset? Hogy adjam elő ezt az orvosnak?

2016. júl. 13. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy történt
2016. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy történt.


23/F

2016. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mond el rendesen pontosan. Nem fogja érdekelni, vagy mond egy poént. Én zúzódásos farokkal mentem fel :D Annyit mondott, hogy úgy látszik igen heves a menyecske :d
2016. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak alapszabály hogy nem ferdítjük el a valóságot, azt kell mondani mindig ami történt hogy tudhassa mit csináljon veled bármilyen szituációban.
2016. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

fogszabályzó történt, csak őszintén. Szerinted a dokit nem szopják le heti kétszer?

De nézd a másik oldalát. Ha azt mondod egyedül történt akkor arra következtetnek, hogy valami nagyon perverz maszturbálást próbáltál ki, ez sokkal cikibb mint elmondani, hogy a párod okozta.

2016. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mond el úgy ahogy nekünk.. Nem egy ilyen esetett hallott a doki hogy fogszabályzó sértette meg a péniszt.. Szóval nyugi. 22 N
2016. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt szépíteni, hidd el nem te leszel az első ilyen "balesettel"! Mond el neki ahogy volt, így jobban fogja tudni a doki milyen jellegű fertőzésveszély állhat fenn!

És igen, feltétlen el kell menned a dokihoz, mert lehet még tetanusz injekcióra is szükség lesz!

2016. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól mondja itt mindenki, nem kell cifrázni, nem kell agyon részletezni, egész egyszerűen annyit mondasz, hogy fogszabályzós a barátnőd és történt egy kis baleset odalent. Ennyi. Simán el tudom képzelni, hogy hamar feloldódsz majd a dokinál, ha jó fej és kicsit poénosra is veszi a dolgot.
2016. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek 😊
2016. júl. 13. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok, ha még számít. Úgy mond el, ahogy történt. Persze ne a szexuális részleteket. :D Hidd el, lehet még cifrábbat is hallott. :D Illetve ő is emberből van.
2016. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!