Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menjek el pszichológushoz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el pszichológushoz? 19/l (túl nagy korkülömbségek)

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy 19 évesen egyébként a velem egykorú fiúk kéne, hogy tetszennek és mind szexuálisan, mind szellemileg hozzájuk kéne vonzódnom, de valahogy nem megy. Valamilyen oknál fogva az ilyen 40 feletti korosztály jön be és szellemileg persze értem én miért, biztosabbak abban mit akarnak és komolyabbak, érettebbek. Fizikailag nem értem miért van ez és ahogy látom meg hallom egyre több ember jár abban a cipőben mint én. Szerintetek ezt csak fogadjam el és kész vagy próbáljak ellene tenni? Esetleg forduljak pszichológushoz?

2019. szept. 29. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Először nyelvtantanár, utána pszichológus
2019. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Apukáddal minden rendben? Nem váltak el vagy hasonló? Apakomplexusod lehet. Ami simán átmehet akár vonzalomba is :)
2019. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az az egy szó véletlen elírása és két vessző hiánya ha ennyire megzavar akkor mégiscsak kettőnk közül neked kéne segítség.
2019. szept. 29. 18:29
 4/18 anonim ***** válasza:
Láttam én már több helyesírási hibával megírt szöveget is. Ez csak okoskodás.
2019. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs kapcsolatom apámmal, de utánanéztem és nem apafigura alkatú embert keresek, nem helyettesíteni akarom, hanem fizikailag az jön be. Nem tudom ennek van-e külön neve és jelenleg azt sem mit kezdjek vele.
2019. szept. 29. 18:31
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem próbálj meg tenni ellene, mert a 40 feletti korosztályban nagyon sokan csak ki fognak használni. Persze nem azt mondom, hogy nem létezik igaz szerelem nagy korkülönbséggel, de a legtöbb érett és normális férfi korban hozzá illő nőt keres magának, aki meg direkt a 18-20 évesekre hajt, azzal legtöbbször valami nagy gáz van. Én a húszas éveim közepén járó nő vagyok, de már a saját korosztályomban is furcsállom, ha valaki 18-19 éves lányokra hajt rá. Annyira nagy a szakadék és annyira más életet éltek, hogy nem tudom elképzelni, hogy ebből egészséges kapcsolat legyen (te még valószínűleg gimis vagy friss egyetemista vagy, amivel semmi baj nincs, de aki már túl van ezen az életszakaszon, annak teljesen más az élete, mint neked). Szóval szerintem sok fájdalomtól kímélnéd meg magad, ha megpróbálnál rájönni, mi az oka a vonzalmadnak és esetleg tenni is tudnál érte, hogy azokhoz (is) vonzódj, akik korban hozzád illenek.
2019. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok! Érzelmileg és testileg is az idősebb férfiakhoz vonzódom.
2019. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Mégis csak külön szó.
2019. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

mégiscsak jól írta, mégis csak én vettem észre ezt. zseni vagyok nem vitás :D talán egyfajta biztonságérzetet nyújt egy idősebb partner,vagy csak simán apakomplexusod van.

38f

2019. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Neked férfira van szükséged,ezért érzel így. Persze ebben a korosztályban már kezd elpuhulni a test,de ez nem mindenkire jellemző. Miért kellene tenned ellene bármit is? Volt fiatal fiúval kapcsolatod? Ha igen, mi nem működött ott?
2019. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!