Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel érdemes pszichológushoz...

Ezzel érdemes pszichológushoz fordulni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Tehát nincs semmi önbizalmam, néha szépnek látom magam de utána meglátok egy másik lányt és megint csúnyának tartom magam. A legtöbbször amikor utcán, suliba vagy bárhol ahol emberek között vagyok úgy érzem mindenki engem néz és hogyha valaki valamin nevet mindig azt hiszem hogy rajtam nevetnek. Nem merek mások előtt enni, kivéve a barátaim. És például éttermekbe vagy büfékbe sem merek kérni magamnak és mindig mást kell megkérnem hogy kérjen helyettem. Vagy suliba hogyha nem értek valamit akkor sem merek szólni a tanárnak és amikor felelek akkor a legtöbbször elcsuklik vagy elmegy a hangom Szerintetek forduljak pszichológushoz vagy meg tudom magamnak is oldani?
2019. szept. 29. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlen pszichológus kellene, mert nem csak önbizalomhiányod van, hanem sokkal komolyabb viselkedési gondok. Egy jó! pszcihológus tud segíteni, feltéve, hoyg hajlandó vagy tenni is valamit, nem pedig csak arra vársz, hogy ö majd "megjavít"
2019. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes pszichológushoz fordulni, vagy legalább egy olyan barát/barátnő kellene, hogy legyen melletted, aki tud támogatni, segíteni, el lehet vele beszélgetni. Komoly önértékelési problémáid lehetnek, kevés önbizalommal, amin ideje lenne változtatni.
2019. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!