Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogok egy olyan nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogok egy olyan nőt megcsókolni az utcán aki mellett egy kigyúrt, kopasz, tetovált férfi van?

Figyelt kérdés

Tudom őrültség de már megbántam, de egy fogadást vesztettem. Aki veszít annak meg kell csókolnia egy olyan nőt az utcán, aki mellett egy olyan pasi van, aki kigyúrt, tetovált és kopasz. Ez a három tulajdonságnak meg kell felelnie.

Most akkor hogy lehetne ezt megoldani valahogy. Szerinted bele menne a nő vagy férfi ha azt mondom fogadás volt vagy gyorsan csókoljam meg és fussak el vagy védjem meg magam ha támad ez a férfi?


2019. szept. 30. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy rendőrnőt, aki bilincsben vezet egy kigyúrt kopaszt. Hátha ad egy uszit.
2019. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hàt ez lehetetlen, agyon fog verni!! Ne teljesitsd ezt, és ne fogadj ilyen baromsàgokban.
2019. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Abba kellene fogadnotok hogy ha osztják az észt melyikőtök ér oda hamarabb.
2019. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl azon, hogy ez a tahóság magas foka, még szexuális zaklatás is.

Tudod, mindenkinek joga van ahhoz, hogy maga döntse el: kivel csókolózik, és kivel nem.

2019. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszünk a sztereotípiáknak és nem találsz egy kigyúrt, tetovált, kopasz, ámde intelligens és együtt érző embert, akkor úgyse tudod megbeszélni vele...

Nem mellesleg én egyik se vagyok, de se én, se a barátnőm nem nézném jó szemmel, ha csak az utcán úgy megpróbálnád lekapni, ellenben ha megkérdeznéd, akkor is hasonló vérmérséklettel küldenénk el meleg éghajlatra :D


Szerintem csók és futás, bízz a meglepetés erejében, aztán hátha nem kapnak el... másképp úgyse jön össze...

2019. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha gyorsan megcsókolod és elfutsz az konkrétan szexuális bűncselekmény. Meg ne próbáld
2019. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha ezt, tényleg meg mered tenni...


Legálább, had nézzem végig!


Vagy, ami még jobb! Valaki vegye fel és dobd fel ide nekünk, kérlek!

2019. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Azt hallottam hogy ha leugrasz egy hídról, akkor szupererőt kapsz, szóval le tudod győzni az összes kigyurt férfit a világon, hogy kedvedre zaklathasd szexuálisan a nőket hogy szórakoztasd a barátaidat.


Asszem működik még az is, ha elmész fürdeni és beleejted a vízbe a konnektorba bedugott hajszaritot.

2019. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz egy jó fogorvost, akkor tudok ajánlani egyet :D
2019. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb abban fogadjatok, hogy a putrisoron ki mer végigmenni "utálom a cigányokat" feliratú skinhead-pólóban, kb. ugyanezt fogod elérni.
2019. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!