Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan csajok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan csajok, akik nem bírnk egy pasi mellett megmaradni, mert vágynak az új és új élményre? Ha igen, mi az ami nincs meg a meglévőben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 18:13
 1/4 anonim válasza:

Előző barátaimat mindig megcsaltam..

Najoo, a mostanin kívül egyet nem (csak annyit mondok, hogy katona volt....)

A jelenlegi mellett már 7honapja kitartok, mindent képes megadni nekem(nem anyagiakra gondolok).

2019. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

És nem lett volna egyszerűbb szakítani mint megcsalni?

Utána csodálkozol ha qurvának tartanak....

2019. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hahó! Nem minősítűnk a kérdés alatt! Aki akar válaszol rá és én elolvasom. Kíváncsi vagyok, de nincs minősítés. Arra senki sem kíváncsi. Biztos neked is van hibád, de ahogy a véleményed, úgy a hibád sem érdekel senkit.
2019. jan. 21. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Úgy a te véleményed se érdekel senkit.

És az, nem is kicsi. Szakítson előbb, aztán mit számít.

2019. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!