Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Milyen pasit választan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen pasit választanátok ha kapcsolatra, és milyet, ha csak kalandra keresitek?

Figyelt kérdés
Tulajdonságokra lennék kíváncsi.
2019. szept. 30. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Kalandot nem keresek.

Legyen humoros, okos, hűséges, oszinte, megbízható, kedves,magabiztos, gondoskodó, tiszteljen, ereztesse velem hogy szeret. Ne akarjon korlátozni vagy irányítani. Tudjak vele beszélgetni akarmirol. Tudjon kompromisszumot kötni. Ne legyen egy hisztis kisgyerek.

2019. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Kapcsolatra : őszinte ,hűséges, meghízható, inteligens ,diplomas ,jól kereső tehát nem napról napra élő közmunkás én se vagyok az..legyen jó vele a szex legyen nyitott és ne legyen tabu ne rutin legyen a szex hanem egy igazi színes társasjáték.



Szexkapcsolatra : egészséges, inteligens helyes ,kerek szeggű jó testű nem kell kigyurtnak lenni de legyem még az a "V" ott .

Szinten legyen nyitott szexuálisan

2019. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ui. Amit az egyes ír az természetesen Alap
2019. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezért van ennyi szar kapcsolat! Mert mindenki elvárasokat állít, legyen diplomás, jól kereső. És mi van ha pl a jól megkeresett pénzét nem rád akarja költeni?:)
2019. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D
2019. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont olyat amilyent állandó kapcsolatra: ugyanaz fogja meg a nőket egy pasiban, az hogy Férfi.


Egyébként figyelitek a felsorolást kedves kérdezők - odaadó, hűséges, okos, jó társaság, ezzel kezdődik a lista s még a teljes listában sem szerepel, hogy x cm, vagy kinézet, vagy ne legyen szűz.

2019. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4es Nem is kell rám költenie

De nem fogok senkit se az Én pénzemből eltartartani Amit még keres az az Ő pénze.

Rezsit kuka díjat közösen fizetjük felesbe

Ha albi akkor az is felesbe. Ha azt akarja Hogy Rá is főzzek ,mossak, takaritsak szálljon bele a kajába és a tisztító -szerekbe nem leszek senki cselédje meg a kapcarongya az ágyban.

Egy Diploma vagy egy Jó szakma szerintem Alap nem kötelező a Diploma de ne utca seprő legyen már a lelkem.

Ezek nem elvárások. És nem is igénylem a Luxust de Nem szívesen élnék egy omladozó viskóban úgy hogy az aprót össze kell kaparni azért h vegyek 1 kg kenyeret

2019. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kalandra nem vagyok kapható, attrakciót meg majd a párommal, ha valaha lesz.


Legyen komolyan, de tudjon viccelni, vagy legalább értse a viccet, ne kelljen mindig "könyvtári szigorban" lennünk. Vidítson fel, ha szomorú vagyok. Szeressen olvasni, ez számomra fontos, mert bár későn érkezett, a vérünkben van a könyvek iránti szeretet. Ezt kiegészíteném annyival: nem kell, hogy minden imádatának tárgya legyen, de azért olvasson. Ergo az előbbiek alapján, tudjon helyesen írni, megfogalmazni amit szeretne, legalább alap szinten. Én sem vagyok tökéletes, biztos ebben a válaszomban is sok hiba van, ha mást nem, vesszők, de azért szerintem viszonylag szépen, átgondoltam, remélhetőleg jól megfogalmazva írok le mindent. Legyen esze, amit nem rest használni, és ha okosabb is nálam, inkább ösztönözzön a nagyobb tudásra, mintsem elnyomjon, lenézzen akarva-akaratlanul, mert kevesebbet tudok. Tudjon főzni. Én is tudok főzni, és nem hétfogásos étkezéseket várnék. Szeresse az állatokat, és mivel kutyám van, nemrég még macska volt, így ne zavarja, ha állat van, lehetőleg szeresse is, de nem kötelező. Olvastam itt olyan kérdést, aminek a kifejtésében volt, hogy a kérdező macskája azért halt meg, mert a párja mérgében, amiért csinált valamit a macs, kidobta a kertbe, a szobacicát, mire a férfi kutyája szétkapta - nem ez volt a célja, de a lényeg ugyanaz.

Nem kell diplomásnak lennie, nem feltétel, viszont az alapnak számító érettségi igen, mert bár lehet ő a legokosabb ember a világon, ha közös jövőt szeretnék vele, nem azt szeretném álmaimnak, hogy legjobb esetben két zsömlével többet vehetünk hónap végén, ő meg halálra gürcöli magát az alkalmi munkákkal. Legyenek céljai, tegyen is értük. Szeressen, tiszteljen, ha nem tetszik neki valami, akár arról van szó, hogy felszedtem néhány kilót, és bár szeret, jó lenne, ha leadnám - akár közös edzéssel, étrend változtatással, de még sorolhatnám, a lényeg az őszinteség (inkább sírjak, minthogy később érezzem magam nagy baleknak). Legyen türelmes. Legyen kreatív, és ha már itt tartunk, ha nem ezermester, értsen néhány dologhoz, mint mondjuk egy szög beütése. Ne nézzen le másokat, legyen tisztelettudó, udvarias, tehát jól nevelt, de nem papucs, tehát tudjon viselkedni. Védjen meg, érezhessem, tudhassam, hogy biztonságban vagyok. Legyen figyelmes. Nem úgy értem, hogy minden másnap csoki, cserepes virág (csokrokat hülyeségnek tartom), és nem is csak nálam, legyen szemfüles az embereknél, kis apróságok, elejtett szavak, ami alapján például tudja, Xy-nek, akit nem kedvel, a gesztenyepüré a kedvence. Hibái mindenkinek vannak, két ember mindenben nem érthet egyet életük végéig - ha ilyen van, oké, van probléma, csak tudjuk megbeszélni azt. Ha éppen össze vagyunk veszve, de szeretjük a másikat, az akkor se azt jelentse, hogy k*pja be a másik, és ha együtt sétálunk az esőben, és csak nála van esernyő, csak mert mérges rám, engedi, hogy megázzak. Lehet féltékeny, csak ne korlátozzon, ne uralkodjon rajtam, ne essen túlzásba. Előbbihez, mivel kapcsolat, mindkettőnktől elvárható a bizalom. Ne igya magát részegre, ismerje magát, tudja hol a határ, amit nem szeretne átlépni, hogy aztán minden kijöjjön belőle. Tartsa magát, viszont ne féljen kimutatni a gyengeségét, ha olyan napja van.


A külsejére annyit, hogy nem kell hat kockának lennie a hasán, viszont tetsszen, mert mondjon akárki akármit, szerintem úgy nem lehet tartós kapcsolat, ha a lelkét imádom, emberileg a legjobb a világon, de - mert mindig van egy de - külsőleg nem izgat fel, nem vonz, sőt... Legyen meg a kémia. Ezért sem ismerkedek neten. Élőben másabb, mint levélben. A hangja, a hangszíne, az illata, testbeszéde, stb.


Nos, írhatnám a végtelenségig a hibáival együtt tökéleteset, majd meglátom, ki lesz a párom. :D

Mielőtt beszólna valaki az irreálisan sok részletességért: tudom, hogy kevés, szinte semmi esély. Csak a kérdésre feleltem.


18/l

2019. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 senki nem mondta hogy el kell tartani a másikat. Én se tartanám el a nőt. Viszont az ÉSZ meg az intelligencia, nem diploma kérdése:)))

Felhőcske/Szeder málna, te mindig tudod mondani az okosságaid. Nem csalódik az ember, csak amit leírsz, te annak a szöges ellentétje vagy!!

2019. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!