Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti a 3 lány közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti a 3 lány közül melyiket választanátok tartós kapcsolatra? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti, én egyikhez sem tartozom. (Beteg vagyok, szóval itthon unatkozom azért írom ki a kérdést.)


1. Lány

Külső: hosszú sötétbarna haj, kék szem, szép arc. Az átlagosnál kicsit husibb, de csinos. Drága ruhái vannak, nem fél megmutatni a nőiességét.


Belső: nagyon szerethető, mindig vidám, szeret főzni. Ha rossz kedved van ő azonnal felvidít, jó a humora. Azonban gyakran felszínes, lenéz másokat akik nem szimpatikusak neki. Gyakran jár el a szája olyan dolgokról amiket megosztottál vele. Kifejezetten népszerű lány, mindenkivel jóba van, szeret bulizni. Egész jó tanuló, az esze a helyén van, csak nem szorgalmas. Szeret más fiúkkal flörtölni, de sosem csalna meg. Előtted 2 barátja volt.


2. Lány

Külső: középhosszú extrém színű haj, barna szem. Arca átlagos, testalkata nőies, karcsú de olyan ruhákat hord ami nem mutatja meg az alakját.


Belső: jó a humora, eggyüttérző, segítőkész, imádja az állatokat, velük szeretne majd a későbbiekben dolgozni, vegetáriánus, de nem veti meg azokat akik esznek húst, eléggé antiszociális, kevés barátja van, bár többnyire azok is internetesek. Nem szereti az embereket, úgy véli, akiben nincs empátia az nem ember. Szeret számítógépen játszani, de néha tulzásba esik. Van, hogy magányra vágyik és nem keres napokig csak gépezik. Minden bánatodat megoszthatod vele jó hallgatóság. Nem volt még barátja.


3. Lány

külső: vállig érő szőke haj, barna szem. Arca nem szép, de mindig nagyon ápolt, sok sminket használ, hogy eltüntesse a bőrhibáit. Alakja viszont sportos, kidolgozott, látszik rajta, hogy foglalkozik vele. Csinosan öltözködik.


Belső: Nagyon kedves és félénk. Sokszor zavarba lehet hozni, többnyire kerüli a szemkontaktust. Nagyon érzékeny, önbizalomhiányos. Viszont nagyon kitartó, az életben, eléri amit akar. Ha közelebbről megismered kevésbé szégyenllős, megoszthatod vele minden gondod, ő nem adja tovább. Házias és szoralmas. Szereti a romantikus filmeket és a macskákat. Szeret kirándulni. Előtted 1 barátja volt, de csak kihasználta.


2018. nov. 22. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ezek közül?? Inkább magamhoz nyúlok...

Külsőre csak a kettes. Belsőre egyik se. Mindegyiknek van jó tulajdonsága, de mindegyiknek van olyan ami kizáró ok nálam.

1. Pletykás, más fiukkal flörtöl, szeret bulizni (akkor gondolom inni is, és a flörtöl más fiukkal ebbe az esetbe nem bíztató)


2. Mindíg csak második lennék nála, mert az, hogy napokig nem keres az eléggé árulkodó.


3. Szereti a macskákat, ezzel nem is lenne nagy baj. De nagyon naívnak hat. De ő mint írtad sokat sminkel, nekem az nem jön be. Akik sokat sminkelnek nekem egyáltalán nem szimpik.



Ha a 2. Lány változna akkor talán ő, de így kizárt.

2018. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 mond valamit. Nekem is hasonló a válaszom.


1) külsőleg az ideálom, de számomra a külső nem minden, így ez sokat nem befolyásol.


Szeret bulizni, oké, legyen, ez elfogadható lenne, még úgy is, hogy én nem ilyen vagyok, de a másokkal való flört zavarna. De a legnagyobb gond vele, hogy nem megbízható, egy társ attól a párod, hogy bízhatsz benne, ha nincs bizalom, akkor milyen kapcsolat lenne ez? Szex kapcsolat? Köszi, de nem kell.


2) nem zavar ha átlagos és visszafogott, sőt.


Semmi baj nincs vele így amblokk, hasonló vagyok én is, így megértem s el tudom fogadni. Bár az, hogy napokig nem keres, inkább gépezik azt a benyomást kelti, hogy a gép fontosabb. De ha nem nagyon gyakoriak az ilyen kihagyások s szól elötte, hogy "nézd, kissé magányra vágyom, de kedden találkozhatnánk" akkor tudom, hogy nem kell azon kattogjak, hogy hova tűnt el, azt is, hogy nem hanyagol hanem csak egyedül akar lenni.

Szóval kis kompromisszummal megpróbálnám a tartós kapcsolatot.


3)nem a gyengéim a szőkék, de mint mondtam a külső nem a legfontosabb nekem. Sem a bőrhibáival nem lenne bajom, a sok smink viszont zavar.


A romantikus filmek nem a kedvenceim, de megnézhetjük őket ha nagyon akaja, a lényeg, hogy eggyütt töltsük az időt. A személyiségével nincs bajom, csak az önbizalom hiánya ne abból álljon, hogy depizzen minden miatt "ez úgyse sikerül, mert egy csődtömeg vagyok", "az se fog menni" stb. Szívesen támogatom, bíztatom, de azért ne legyen az, hogy mást sem hallok csak azt, hogy mennyire szerencsétlen, főleg hogy mint írtad ez nem igaz, mert eléri amit akar.


Szóval ha egy kis bíztatással motiválható, akkor nekem oké. Nem látom akadályát egy kapcsolatnak, de a sminket hanyagolja mikor velem van, legalább akkor. Ne szégyelje a valódi önmagát, főleg ne elöttem.


Szóval 2,3-ban van potenciál.

2018. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így ezekből talán a harmadik!
2018. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2.

De a 3. is szimpi, az 1. nem.

2018. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es kb. tökéletes, azt leszámítva, hogy napokig nem keresne, ha már játék akkor játszunk együtt. Én is szeretem a magányt, de kapcsolatban együtt legyünk magányosak.
2018. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult kérdéskör szerintem:

1. Külsőre nekem rendben van, de a drága ruhát használni kell tudni, ha ez megvan akkor rendben, ha fogalma sincs mit kezdjen vele az viszont gond. Belső: a felszínes, szájkaratés, pletykás lány nem jó semmire, de őszintén. Lehet hogy tud főzni ami pozitív, humor szintén de nem kéne.

2. Munkám miatt az extrém kinézetű embereket nem tudom bevállalni úgymond, de ha hajlandó egy kicsit szoftosabbra, ezzel együtt olyan ruhákat hordani amiben kimutatja nőiességét (szintén munkám miatt kell) akkor külsőre okés. belsőre nekem rendben lenne, nem zavar ha vega, ugyanakkor kénytelen lenne részben nem vega dolgokat főzni.. antiszoc illetve netes barát..ha nem befolyásolja a lányt a döntéshozatalban akkor nem zavar. Gépes játékok szintén nem, de a több napra eltűnés az gáz (munkám miatt gyakran kell megjelennem itt-ott társsal, tehát barátnő/feleség ilyesmi.) Nem volt barátja az külön öröm, kezelhető ha ő is akarja

3. Sminkben nem hiszek, ápoltság fontos, átlagos arc elég nem kell mindenki által szépnek lenni, csinosság elvárás.

Belsőre ő nekem nagyon szimpatikus viszont az önbizalomhiány egybefügg a kihasználással és emiatt nyilvánvalóan az élet sok területén visszaveti az előélete úgymond. Csak akkor kezdenék vele, ha tudja kezelni, hogy a múlt az a múlt a jelen/jövő meg mást tartogat.

2019. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!