Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted gáz, ha egy lány 19-20 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok abban az esetben, ha egy elég szép lányról megtudnátok?
2019. szept. 30. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csoda, ha a mai világban egy ennyi idős lány szűz.

Nem értem miért lenne gáz. Nekem a barátnőm szűz volt mikor összejöttem vele és minden kincset megér. Tudod, hogy más nem volt vele előtte, nagyobb bizalom és szeretet alakult ki köztünk, hogy mi voltunk egymásnak az elsők. Egyáltalán nem gáz és minden fiúnak egy kincs.

2019. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
18207281069829311638. alkalommal is leírom: nem gáz.
2019. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Normális. De ha szeretné, segíthetek ezen állapot megváltoztatásán. 31F
2019. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem az. Ha meg netán valaki szerint igen, ez van, ő nem te vagy. :) Te tisztában vagy a miértekkel, más nem valószínű.

Fogadást mernék tenni rá, hogy ha úgy akartad volna, már rég nem lennél az, csak te inkább megválogatod kivel kerültök közel egymáshoz. Ideális párt találni pedig nehéz tud lenni és sokszor sok múlik a szerencsén. Dugópajtit meg bárki találhat...

2019. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Onkább követendő példa. A legtöbb lány társad már 14-15 évesen már f*#szra ül, ami viszont már gáz.
2019. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!