Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen érzés az orgazmus?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és azért kérdezem, mert nem vagyok már tinédzser, de még soha nem éltem át és önkielégítéssel sem jutok el a csúcsra. Tényleg olyan világrengető dolog? Tényleg kimaradok valamiből? Csak mert a szex így is egy szuper élvezet számomra. Nem tudom, mennyire túlzás némelyik leírás, ami szerint olyankor önkívületbe esnek a nők. Vagy mennyiben több, mint néhány izom automatikus összerándulása? Igazából csak kíváncsi vagyok, mert ha mindenki azt írja is, hogy anélkül a szex nem ér semmit, én akkor se fogom átélni, mert minél jobban görcsöl rajta az ember, annál kevésbé sikerülhet. Eddig sose görcsöltem, nem is foglalkoztatott, mert élveztem anélkül is. Csak arra gondoltam, hátha tényleg nem éltem még át a szexben mindent és egyszer ezt is jó lenne.

2019. okt. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki másképp éli meg. Van aki remeg van aki spriccel közben. Több másodperc önkivületi állapot. Én remegni szoktam közben meg folyatni a nyálamat.
2019. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más és más az orgazmus intenzitása, lefolyása, érzete, időtartama - nincs két egyforma. Pont annyira egyedi, ahogy minden ember különbözik.

Nem kell hajtanod mint valami grált, elérendő célt. A szex egy olyan út, ahol maga az út is annyira izgalmas mint a "cél". A lényeg, hogy élvezd továbbra is, ne görcsölj rá, ha jön, jön ha nem akkor is jó legyen végig az "út".

2019. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
Csak mert még soha nem volt orgazmusod, attól még nem kötelező. Főleg ne mások miatt, ne nyomás hatására. A szexnek nem mindig célja az orgazmus, nem szabad rágörcsölni, elvárni mindenképp. Én legtöbbször orgazmus nélkül élem át nőként, mégis jó. Az meg nagyon túlzás, nem igaz az, hogy a szex anélkül semmit nem ér.
2019. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nekem megerősítés. Mert tényleg nagyon jó a szex és tudom, hogy csak azért lett hiányérzetem, mert itt olvastam más véleményt, illetve mert volt egy férfi, akinél ezzel válságot okoztam.

Egyébként a fura, hogy szoktam spriccelni és nálam mégse jár együtt orgazmussal.

2019. okt. 2. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!