Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó pasik! Milyen érzés bombázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik! Milyen érzés bombázó csajokat kurogatni akik csak azért felhivnak magukhoz mert szexi pasik vagytok?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok hogy ilyen nincs mert egyszer kamu képpel regisztráltam badoora és nem egy gyönyörű lány volt aki simán meghívott magához hogy megtanitja hogy kell szexelni vagy csak simán lefekszik velem.
2019. okt. 2. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzés a szex? Hát jó, milyen másmilyen lenne? Nem attól függ a szex minősége, hogy valaki hogy néz ki. Alkalmi szexben viszont kinézettől függetlenül épeszű ember óvszert használ.
2019. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg létezik ám. Egyszer én is felraktam tinderre egy stock fotót valami latin pasiról. Egy nap alatt lett vagy 8 mach. És tapadtak is a csajok rendesen.


Szóval, igen. Ők is emberek, nekik is vannak vágyaik. Nincs ebben semmi különös.

2019. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#4 Nem könnyű igazolni magad kamu képpel? A leírtak alapján neked sikerült, hisz te is kamu képpel regisztráltál. Miből gondolod, hogy a csajok nem tudják megcsinálni ugyanezt?
2019. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy olyan jó pali vagyok de azért nem vagyok rossz, első2 percben előny a kinézet de ha hülyeségeket beszélnék tuti lelráznának, jó a szövegem meg kellően rámenős vagyok,

Ja es amugy nagyon jó szép nőkkel szexelni

2019. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!