Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni egymás előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni egymás előtt?

Figyelt kérdés

Én 24 a barátom 26 éves és több mint 3 éve vagyunk együtt. Van egy baráti pár akikel nagyon jóban vagyunk. Egyszer felhozódott, hogy szexeljünk egymás előtt. Párcsere nem lenne csak nézhetnénk egymast.

Erősnek gonsolom a kapcsolatunkat és a párom meg a másik pár benne lenne csak rajtam múlik. Menjek bele?


2019. okt. 3. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked nem jön be, akkor ne
2019. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kényszerből vagy megfelelesbol semmiképpen sem.
2019. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Izgató egymás lőtt szexelni, élvezni fogod!

Mi is csináltuk, és nagyon izgi volt, aztán itt nem álltunk meg, jött a négyes - ez is szuper volt. (szerintem ti is el fogtok jutni odáig!)

2019. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi is csinaltuk tobbszor is egymas elott nem volt gond belole
2019. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj bele hogy zavar-e majd, ha a barátod farka arra keményedik hogy a másik pár puncijat nezi. Ha nem, akkor csináld
2019. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a vágyaidon múlik. Ha szeretnéd menj bele ha nem akkor ne. De ne csodálkozz ha eljutnak a gondolatok a párcseréig is előbb utóbb.
2019. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A következő kérdésed a párcsere, aztán a szaizmus, majd jöhet az animal. Csak fokozatosan.
2019. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne! Mi egyre többet beszélünk párcseréről és gondoltuk, első lépésként kipróbálnánk ezt, mint köztes megoldást a kettes és a négyes szex között. Érdekelnek mások tapasztalatai!
2019. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!