Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell biztonságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell biztonságosan gumival szexelni ha egymás után több menet következik?

Figyelt kérdés

Például olyanra gondolok, hogy: a lány orállal kielégít. Ezután én kényeztetem majd amikor ismét képes vagyok az "akcióra" akkor kicsit rásegít kézzel, szájjal majd felhúzom az óvszer... IGEN ÁM DE! Ha a péniszem még spermás (miután letöröltem zsepivel marad ott nemigaz?) és megfogom az egyik kezemmel (vagy a párom) aztán véletlenül a pinájához nyúlok vagy simogatom neki? Szóval ilyenkor mire kell vigyázni?

Bocs a hlye kérdésér :(


2017. okt. 19. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szappanos víz
2017. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre, de hallottam sok ilyen sztorit itt is, hogy "elmentem... csókolóztunk...5p után húztunk új gumit és folytattuk" Na lehethogy az illető csupán nem említi a szappanos vizet de kissé "ünneprontó"nak tűnne... szerintem...
2017. okt. 19. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja,meg kell mosni,aztán megtörölgetni.
2017. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az mennyire ünneprontó lesz,amikor bejelentitek a szülőknek,hogy terhes a csajod..

Mosd csak meg,az a biztos.

2017. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cumi után gumi. Új menet - új gumi! Vigyázni kell, hogy kívül ne legyen spermás!
2017. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező tudatlan, parázós, a korábbi válaszolók meg csak rásegítenek a hülyeségükkel.


Igazából tök mindegy az egész, kérdező. Az összes gyerek úgy születik mint Jézus Krisztus vagy Anakin Skywalker születtek, tehát szűznemzéssel. Akármennyit mosod a kezed, ha elég időt vagytok együtt, akkor is teherbe esik a másik.


És az a durva, hogy nem mondtam nagyobb fa szságot, mint az előttem írók, akik szerint ha megfogod a farkad kézzel, aztán megfogod a kézzel a lány pináját, attól terhes lehet.

2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó.

Nem kell buzdítani a kérdezőt.Nagyon jól tudjuk,hogy a "megfogom a pináját" szitut fogja követni a "feldugtam az ujjam a péjébe"..Aztán egyre bátrabb lesz..

Meg kell előzni a bajt,és elővigyázatosnak kell lenni,senki nem mondta,hogy attól terhes lesz valaki,ha megfogják a nemi szervét spermás kézzel,de nem kell kísérletezgetni.

2017. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Még a kicsit morcis válaszolónak is! Én korábban azthittem, hogy előváladéktól sem lehet de egyesek azt nyilatkozzák, hogy igenis lehet mert az előző aktusból maradhattak spermák az előváladékban. Ez igaz de azt nem teszik hozzá, hogy abban az esetben ha rövid szünet után következik a szex... legalábbis szerintem. Ha van 12-24 óra a két aktus között akkor elvileg már az előváladék sem tartalmazhat spermát én úgy tudom. Akik azt nyilatkozzák, hogy ők pedig így lettek terhesek ott szerintem 1-2 csepp rendes sperma is beszaladt...
2017. okt. 19. 19:21
 9/11 A kérdező kommentje:
*vagyis a húgycsőben
2017. okt. 19. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:

A hímivarsejtek a testen kívül nagyon hamar elpusztulnak. Ha húsz percen át a tenyereden hordozod őket, garantáltan nem élik túl.


A biztonság kedvéért fújkáld, ahová kifolyak, hogy megszáradjanak, és utána le lehet morzsolni őket.

2017. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!