Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nagy többsége miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy többsége miért nem szereti, ha használják, megalázzák?

Figyelt kérdés
Idáig a barátnőim, nagyrészt a "szolgáim" voltak a szexualitásban és néha az életben is. Elég megalázó volt nekik a szexualitás, de mindig élvezték. Most egy barátommal beszéltem és mondta, hogy a lányok nagy része, nem adja a s€ggből szájba dolgot, se ha arcon köpködöm, valamint felképelem őket. A szexualitást valahogy úgy tudom elképzelni, hogy a nő aza alárendelt. Tényleg nem szeretik ezt a szerepet a nők?

2019. okt. 3. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudjátok a határokat. A köpködés,ütés,s..g ből szájba már sok.
2019. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert te szeretnéd, hogy veled így bánjanak?!
2019. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ja, én kipróbálnám milyen. Ha lenne nő aki megmutatná :D
2019. okt. 3. 10:55
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Talán segít megérteni ha így közelítjük meg számodra:


P*psib*l a szádba teszem de előtte lekeverek egy két pofont hogy ha eddig nem volt kedved hozzá továbbra se legyen majd hogy "kifejezzem" mennyire örülök hogy vagy nekem leköplek még úgy 5-10 alkalommal?


Melyik részét élvezze?

2019. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert valaki többre tartja magát ennél. Semmi baj azzal, ha te így szereted, meg a partnered is, de ne akarjuk normálisnak titulálni.
2019. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Sötét barom vagy. Ezt vártad? Megkaptad.

Természetesen tudjuk, hogy hazudsz. Soha életedben nem voltál még nővel, csak hátszod itt a keményfaxút... Borzasztó szánalmas.

2019. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tűnik lassan rájönnek nem lehet velük úgy bánni mint az állatokkal
2019. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Az érzelmi intelligenciád szintje bizonyosan nem éri el a németjuhász kutyám szintjét, ez szerintem megmagyarázza, hogy milyen a kérdésed.
2019. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Remélem csak kamu kérdés, de ha mégsem:

Az hogy alárendelt, vagy csak használod mint egy darab húst a saját kedved szerint és azt teszel vele amit akarsz, az nem ugyanaz.

Persze azért akad olyan is akinek ez bejön, de a legtöbben nem élvezik ezt, tehát illik az elején megbeszélni, nem pedig csak úgy csinálni mert te így szereted...

2019. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Ezt most azért irtad ki hogy foglalkozzon valaki veled, te szerencsétlen.
2019. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!