Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nagy többsége miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy többsége miért nem szereti, ha használják, megalázzák?

Figyelt kérdés
Idáig a barátnőim, nagyrészt a "szolgáim" voltak a szexualitásban és néha az életben is. Elég megalázó volt nekik a szexualitás, de mindig élvezték. Most egy barátommal beszéltem és mondta, hogy a lányok nagy része, nem adja a s€ggből szájba dolgot, se ha arcon köpködöm, valamint felképelem őket. A szexualitást valahogy úgy tudom elképzelni, hogy a nő aza alárendelt. Tényleg nem szeretik ezt a szerepet a nők?

2019. okt. 3. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

A fenékből szájba Veszélyes te állat

Veszélyezteted az egészségét

Remélem valaki megcsinálja veled ugyanezeket

Kíváncsi vagyok ,hogy áll majd a szád utána .

Te selejt balkuki

N

2019. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Te most trollkodsz vagy tényleg ekkora fereg vagy
2019. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Majd én is be rakom neked a szerény 18-ast a seggedbe aztán rögtön a szádba de lendületembe jól megcsapkodlak aztán egy jó adag turhássat is nyomok rád aztán meg látjuk hogy áll a szád utánna
2019. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Kinek a pap, kinek a papné, az egyik ember szexualitása ilyen, a másiké olyan. S igen, jól látod, a nők többsége nem szubmisszív. Ha viszont mindenkivel azt akarod csinálni amit te szeretnél, akkor nem dom vagy, csak egy önző kis pötch.
2019. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 De La Cruse ***** válasza:
17%
A nagy többsége szereti.
2019. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert egy rizsszemnél nagyobb esze van.
2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, remélem hosszú életed során minden egyes nap szenvedés, magány és remálmom lesz számodra.... :)
2019. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy Jeffrey Dahmer, nem akarok a bábod lenni, csak ő dominálhatna rajtam teljesen.
2020. ápr. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert elvannak kenyeztetve. Miota engedik oket szavazni, meg iskolaba jarni, nagyon elszemtelenedtek.
2021. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!