Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hogyan zajlott az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan zajlott az első alkalom amikor elfenekelték?

Figyelt kérdés
Élveztétek?

2019. okt. 3. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátom buli után kissé ittas állapotban paskolta a fenekem kutya pózban, nagyon tetszett! :)
2019. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Vissza beszéltem a tanárnak kaptam egy intőt apám .ég elvért nadrágszíjjal. Nem élveztem.. 2 hétig szisszenve ültem. N
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Muterom, kb 49 éve. Nem emlékszem. (biztos részeg voltam).
2019. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom szex előjátékként fenekelt el. Ágyhoz kötözött hason fekve és úgy kaptam nadrágszíjjal. Élveztem :) azóta is játszunk ilyeneket
2019. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Spontján jött kutyapózban, hogy rámütött.
2019. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
39%
Hàt, valahogy úgy történhetett, hogy a konyhàban levertem egy csetrest, anyàm úgy elvert fakanàllal, mint a franc. Kb olyan 25éve lehetett, és egyàltalàn nem élveztem.
2019. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Elmondtam a partneremnek, hogy szeretném kipróbálni először kézzel, aztán ha úgy kibírtam az általam megszabott és élvezetesnek képzelt csapást akkor kipróbálhatjuk az ostort, pálcát.

És élveztem. Főleg, hogy a bdsm ds részébe bugyoláltuk.


Az elmúlt két napban is erről szólt az életem. Úgy nagyjából elmondtam a páromnak, hogy már nagyon úgy érzem, hogy rám fér egy kis nevelés, kezdek a fejére nőni és ő olyan puhány papucs, hogy hagyja. Ez nálunk olyan provokáció ami felvezeti a "játékot".


Úgyhogy tegnap meg előtte ilyeneket játszottunk. Haza értem a munkából, és már az ajtóban várt a térdeplő, póráz és nyakörv meg a többi.

S most eléggé fáj a sejhajom.

2019. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
65%
Én először 11 éves koromban kaptam a nővéremtől. Az ölébe vett lehúzta a bugyim és elverte a fenekem már nem emlékszem pontosan hogy miért.
2020. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha poénból kaptam séta közben a fenekemre egy-egy játékos ütést a páromtól.


Mindig is izgatott.

Aztán valahogy rávezettem, és mivel őt is izgatja a dolog, most már az ágyban, csupasz fenékre, jó nagyokat is szoktam kapni.

2020. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mondja el, miért jó ez a csajoknak? A nőm is igényli, nincs is ezzel baj, csak nem értem ez mitől jó? 🤔
2020. febr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!