Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk is írhatnak a szüzességük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk is írhatnak a szüzességük elvesztéséről. Lányok, mikor elvettétek egy fiú szüzességét, akkor hogy történt az első alkalom, milyen pózban volt az első kör? Ki irányított és milyen tempóban történt, gyengéden, vagy vadabbul?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Te fiu vagy lany vagy?
2019. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18/f
2019. aug. 19. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én irányítottam, beleültem majd kb 20 másodperc lovaglás után elsült.
2019. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pozitív volt az első alkalom. (Mindketten szüzek voltunk). Hál istennek nekem olyan párom volt, hogy mindent megbeszéltünk előtte nyíltan, ki hogy szeretné, és ezáltal tudtuk hogy mi hogy legyen. Lányként én kezdeményeztem hogy akkor történjen meg (személy szerint nagyon örültem ennek, mert ha ő erőltette volna akkor biztos nem lett volna kedvem rá). Mindent tök nyugodtan kezeltünk, csókolóztunk, aztán a misszionáriusban egyeztünk meg, mert közel vagyunk egymáshoz, és tudunk figyelni közben egymásra, beszélni is tudunk stb. Kicsit gyorsan kezdte, de megkértem, hogy kicsit óvatosabban csinálja, és úgy tökéletes volt. Mivel mindketten újak voltunk a témában ha lehet így mondani "közösen irányítottunk" és mondtuk egymásnak hogy mi hogy legyen. :) 18/L
2019. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!