Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem kiábrándító ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem kiábrándító ha a partner már nagyon tapasztalt?

Figyelt kérdés

Volt pár randim egy tapasztalatlan, valószínűleg szűz lánnyal és nagyon felvillanyozott, hogy pár nyakcsóktól és némi tapizástól teljesen felizgult, elkezdett zihálni, vonaglani, teljesen elvesztette a fejét.


Eddig csak tapasztalt lányokkal voltam. Ők is élvezték amiket csináltam velük, de már egyszerűen nem volt bennük az a tűz és lelkesedés mert már kb mindent láttak, mindent próbáltak, mindent tapasztaltak akár több emberrel is. Nekik csak a sokadik lehettem már a sorban. Nekik a szex már csak egy kellemes extra volt az életben, nem egy izgalmas, felfedezetlen terület. Persze, felizgultak, élvezték, szerették, kezdeményezték ők is de a nyers szenvedély, izgalommár eltűnt belőlük.


Más is tapasztalta ezt?


23/F


2019. okt. 4. 07:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon tapasztalt = normális lányok, max 6 volt partner, nem kiégett pártiarcok 25+ partner utan.
2019. okt. 4. 07:56
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves volt a lany?
2019. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Meg is dugtad? Mert amit leirtál az egy NAGY NULLA! Kb. 8 szűzzel voltam és a legkülönfélébb módokon elhitették hogy ők milyen jók, majd az ágyban csakis az egyik volt igazán jó. 8-ból 1! Érted?!

Amit te leírsz az egy átlagos dolog a nőknél...

2019. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj veled hogy te a lányokat hibáztatod hogy kiégtek x partner után! Ez nem így van csak te nem tudtad lázba hozni. Egy kis szűz lány aki elolvad egy csóktól ez nem azt jelenti hogy hú akkor már nagy ász vagy. 37 évesen ha csak a férjemre gondolok már az lázba hoz és alig várom hogy haza érjen! Volt nekem is olyan pasim aki meg sem mozdított bennem semmit. Pedig ő azt mondta hogy nem volt olyan nő aki nem lett volna megelégedve vele!! Mintahogy én sem gondolom a többi lány sen mondta meg neki hogy van mit tanulnia!! Ez érvényes a nökre is, nem a pasiban van a hiba ha nem tudja a nő beinditani. Ehez működnie kell a kémiának! Persze tudom hogy vannak olyan nők akik felérnek egy darab fával de ez nem attól függ hogy hány pasi volt az életükben hanem az hogy nem illenek össze.
2019. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Előttem szólóval egyetértek, a tapasztaltság a dolog lényegét tekintve igazából se nem előny, se nem hátrány! Mondhatnám, nem ezen múlik, hanem azon, hogy szexuálisan mennyire illetek össze, mennyire minőségi a szex mindkét félnek.
2019. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sertés ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, az általad leírt jelenség sajnos teljesen általános. Ez a már messziről is jól látható érzelmi kiégés, amit az "éld ki magad" -elveket vallók nem vesznek számításba...


Egy férfi számára kevés kiábrándítóbb dolog van, mint egy sokat látott "veterán" nő tekintete... Ott már mindegy, mit csinálsz, mekkora profi vagy, csak egy unott mosoly (vagy: színlelt kamu-extázis) a válasz, ráadásul egy ilyen nőnél már a herpesz is alaptartozék.


Ezért tartós kapcsolatra, házasságra, CSAK csillogó szemű, életvidám, még garantáltan egészséges szűz lányt javaslok. Viszont, egy ilyen értékes lány, komoly felelősség is: ezért, ha csak digi-dugira vágysz, keress egy "használtat"! És most lehet lepontozni hölgyeim...

2019. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó!! A szűz lány előbb utóbb kiváncsi ám!! Nem egy eset volt hogy a szende szűz feleségnek való, 30 évesen rájött hogy "Élni akarok" ;)
2019. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Amit leírtál annak semmi köze ahhoz, hogy a lány szűz volt-e vagy sem. Vannak akik érzékibbek és nem utolsósorban bejöttél annyira a lánynak, hogy pár érintéstől rád tudod hangolódni.

Amit nem értek... hogy ha ennyire bejöttetek egymásnak akkor miért nem vagytok együtt??? Miért akarsz még újabb csajt???

A tapasztaltság egyébként nem okoz kiégést, inkább oldja a gátlásokat, félelmeket, még jobban el tudja magát engedni.

2019. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sertés ***** válasza:

Látod kedves kérdező, a testközelből átélt tapasztalatoddal és az én (sajnos, az apád lehetnék) élettapasztalatommal teljesen ellentétes, blőd válaszokat kaptál. Ez sajnos, nagyon gyakran előfordul az ilyen kényes témáknál a GYíKon.


Ennek az lehet az oka, hogy a válaszolók és pontozók többsége olyan nő, aki találva (és sértve) érezte magát. De a korodbeli, vagy fiatalabb srácok sablonos "szakvéleményével" se jutottál sokat előre... :-D

2019. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!