Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rámnyomult a munkatársam. Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyomult a munkatársam. Én idéztem elő?!

Figyelt kérdés
Igazából annyi, hogy munkahelyemen még kezdő vagyok és van egy faszi akivel minden reggel muszájból együtt megyünk melóba a busztól és elkezdett szerintem rámnyomulni. Én alapvetően nagyon közvetlen vagyok, jól kijövök általában az emberekkel de szerintem ő teljesen félreérti. Nem tudja, hogy van párom 7éve és lehet meg kéne neki mondanom, mert azt vettem észre, hogy az idősebb korosztályból a férfiak ezt a közvetlenséget félreértik(legalábbis ő)... ami mondjuk a 20 éves korosztályban áltlános.. és most nem igazán értem, hogy most én vahyok a hibás mert ugyanúgy beszélek vele mint egy jófej haverral? Mármint ezalatt ilyen viccelődést értek, humort. Ezzel a korosztállyal már máshogy kéne kommunikálmi mert félreértik ezt egy 20 éves lánytól??

2019. okt. 4. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat hogy a kommunikációdat nem tudja megfelelően értelmezni, és ez lehet az ő hibája is, de hibás lehet eleve a te kommunikációd is...jó felé gondolkodást. És igen, el kell valahogy mondani...
2019. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
...jó felé gondolkodsz...
2019. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak kezdőként senkivel nem akartam ilyen személyes infókat megosztani magamról de mostmár ki lett kényszerítve úgy érzem... mostmár elkezdett nagyon zavarni..pedig tök jófej lenne a csávó ha tiszteletben tartaná a határokat..
2019. okt. 4. 10:15
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen én ezért tartok 2 lépés távolságot a nőktől. Úgyhogy engem nem szokott érdekelni hogy dugikapcsija vagy párkapcsolata van, esetleg közvetlen vagy sem...
2019. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

Hát szerintem is ez lenne a normális. És ha valaki simán jófej és vicces és valahogy muszáj hozzád szólnia mert különben kurv.a gáz az a pár perces séta néma csendben azt meg nem kéne félreérteni... csak kicsit tanácstalan vagyok mit csináljak..

2019. okt. 4. 10:19
 6/19 anonim ***** válasza:

"Figyelj, kösz hogy segítesz mint kolléga rendes tőled. De nem vagy pasiként szimpatikus. Maradjunk kollégák továbbra is."

Ezt mondd neki. Felnőtt, majd elfogadja.

2019. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg félre érti a közvetlenséged. Hozd a tudomására hogy van párod és szereted. Ne azt mond hogy "ne nyomulj mert van párom". Csak úgy említsd meg: "jaj a múltkor olyan jó filmet láttunk a moziban a párommal" vagy ilyesmi. Ha nem vesszi a lapot és nyomul, mond meg neki nyiltan hogy nem akarsz tőle semmit.
2019. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Milyen személyes infokat osztottal meg pl?

Vagy egy közvetlen csevegés alatt pl miket mondtál nek?

Csak h lássuk h joggal ertett e fékre teged

2019. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
semmilyen személyes infót magamról. csak ilyem munkahelyi kérdésekről volt szó stb mert ugye nem is ismerem miről beszélnék vele.. tehát semmit se tud rólam
2019. okt. 4. 11:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Húztad az agyát kétértelmű utalásokkal, viccelodessel?

Hagytad hogy megérintsen, megöleljen, stb?

2019. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!