Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ramnyomult a sajat apam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramnyomult a sajat apam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amit most leírok megdöbbentő es nagyon nagy nyomast érzek. Lehet en latom félre de mar nem is tudom ezert kerek segítséget. Apummal mindig jo viszonyom volt, mindig szerettem,bevallom apas voltam, anyum mindig is mondta, hogy ezt a lányt az apja rajongasig szereti. De olyan 1eve kezdtek megváltozni a dolgok. Apum mas lett de inkabb csak akkor ha anyum nincs ott. Folyamatosan olelget az meg nem lenne baj, de belemarkol a fenekembe, a nyakamra puszit ad de ez nem is puszi inkabb ilyen félig csók szeruseg. Anyum éjszakás volt bejott a szobámba befekudt mellem az agyba simogatott combomnal megjegyezte mennyire szep vagyok es hat tudjátok azt hittem egyedul leszek otthon...nemvolt rajtam melltartó es konkretan megfogta.. Amit azzal magyarázott h csak érdekelte milyen lett az o nagylanya.. Ezmind szo szerint igyvan ahogy leírtam es nemtudom h most en latom rosszul vagy tenyleg nyomulas ez mar? Nem akarom anyum ezzel terhelni

Segítsetek kérlek :((

18L



##nyomulás ##szex?
2017. aug. 10. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Jajjj már megint Te?? Majdnem megsajnáltalak.
2017. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki vagy, de ez az első kerdes amit ide kiírtam. Ilyen válaszokra pedig nem vagyok vevő
2017. aug. 10. 23:44
 3/19 anonim válasza:
90%

Nem tudom, nekem is csinál olyat apu, hogy bele markol a fenekembe meg puszit ad a nyakamra de...én 14 éves vagyok....meg az már túlzás, hogy be fekszik a 18 éves felnőtt lánya mellé az ágyba és megfogja a mellét...?!.

Ha legközelebb hasonlót csinál tudasd vele, hogy ez neked nem esik jól és fejezze be.

2017. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
gáz igen perverz állat
2017. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
valaki segítsen már neki ne itt humorizáljatok
2017. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj anyukáddal!

Ha nem teszed meg ezt saját szántadból, az Isten le nem mossa rólad - amikor előbb-utóbb megbukik az öreged, - hogy cinkosa voltál az események sorozatában, könnyen megkaphatod azt is - soronkívül (hétköznapi magyar szóval), - hogy meglehetősen kétes erkölcsű nőszeméllyé váltál. NE hagyd, hogy eljussatok ide, - mert anyád részéről a bizalom SOHA TÖBBÉ nem fog helyreállni, akárhogy is alakulnak a későbbiekben a dolgaitok!

- Szélsőséges esetben pedig el is kergethet otthonról úgy, hogy érdemben nem tehetsz erről!


Tehát beszélj anyukáddal és próbáljátok meg úgy megszervezni a családi életeteket, hogy ne hagyjatok alkalmat a vén szatírnak, - mindig legyen a közelben valaki, aki által nem érzi magát biztonságban az öreged!


Ha nincs más - és elkerülhetetlen a dolog, - egyszerűen, erőből billentsd tökön, - nem fog senkinek büszkélkedni azzal, hogy miért hempergett negyed órát az asztal és az ágy között a szőnyegen!


NE HAGYD MAGAD!


49/F


Ui.: Ha értelmét látod, mutasd meg anyukádnak, hogy próbálod megoldani a problémát,... De vannak gátlásaid...

2017. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
jaja mondd el
2017. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom azt a par kedves szót amit páran írták. :)) es a segítséget. A többire nem mondok semmit..
2017. aug. 11. 01:43
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Ez eléggé annak tűnik. Rád izgult. A legjobb megoldás az lenne ha nem akarsz balhét hogy szerezz egy barátot azonnal. Akkor le fog szállni rólad ha van esze. Ha akkor problémásabb lesz akkor viszont nem lehet elkerülni a kitálalást.

Ez egy rohadt kínos ügy.

Ő nem tehet róla hogy áll rád a farka mert férfi és te vagy a legtiltottabb a számára ami külön izgató. Amiről tehet az a viselkedése. Sajna van hogy az ember nem tudja hogy nagyon átlépte a határt. Van hogy azthiszi h ez még belefér, bár pontosan tudja hogy a vonzalma miatt teszi.

Talán az is megoldás lenne ha leülnél vele beszélni. Mondd el neki h nem haragszol rá és megérted hogy nagyon kivan. Egy 18 éves tinilány feszes teste elég sok felnőtt férfi eszét képes elvenni. Személy szerint én is a fél karomat odaadnám egy szebb csajért ebből a korosztályból. Mondd el neki hogy bár megérted a dolgot ez neked terhes, és ne akarjon mentegetőzni, nem vagy hülye. Inkább felejtsétek el, zárjátok le és ő is tegye helyre a dolgot magában. Aztán egy ölelés és kész. Mégiscsak az apád.

35F

2017. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Amiket írtál az szeméremsértés..3 év börtönt lehet érte kapni..Ha szereted apádat, akkor azzal gátolhatod meg, hogy börtönbe kerüljön, hogy beszélsz vele, hogy hagyja abba amíg baj nem lesz belőle, mivel így egyre jobban csak rád gerjed, és nem lehet tudni mükor veszti el a fejét. Viszont te ne mászkálj előtte kihívó módon, és ne add a kezébe a csöcsöd.
2017. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!